IMDb:
4,9

Pet Sematary II izle (1992)

Hayvan Mezarlığı 2 izle

Hayvan Mezarlığı Yılı Imdb Puanı Site Puanı
Pet Sematary
Hayvan Mezarlığı
1989 6,5 6,9
Pet Sematary II
Hayvan Mezarlığı 2
1992 4,9 5,0
Pet Sematary
Hayvan Mezarlığı
2019 5,7 5,8
Pet Sematary: Bloodlines
2023 4,6 5,3
Yorum mu yapmak istemiştiniz ?
  • Sadece üyelerimiz yorum yapabilmektedir.
  • Henüz üye olmadıysanız buraya tıklayarak ücretsiz üye olabilir, zaten üyemizseniz buraya tıklayarak hemen giriş yapabilirsiniz.

Yorumlar

Film Hakkında ... Yorum yapılmış. Bu yorumlara ... cevap verilmiş.

avatar
0

Zorlama bir konu, kötü oyunculuklar. Devam filmi olmasa da olurmuş. İstesem de beğenemedim.

avatar
0

Abartıldığı kadar kötü olmadığını düşünmekle beraber, filmleri önceki serilerle çok kıyaslama taraftarı değilim. Belki de devam filmi çıkmayıp, sadece 2019 olan yeniden çevrim versiyonuyla beraber kalmalıydı.

avatar
1

Tamam ilkinin eline su bile dökemez ama o kadar da 'tu kaka' bir film değil. Bilmiyorum belki de ben Stephen King'e toz konduramadığım için öyle düşünüyorum ama kendi içindeki mantığı yerli yerine oturan bir film bence. Bol bol mide bulandıran sahnesi var, efektleri zayıf, oyunculuklar dersen Clancy Brown dışında gerçekten çok kötü. (Ki Clancy Brown'ın oyunculuk kalitesini başka bir Stephen King uyarlaması 'Esaretin Bedeli'nde gayet keyifle izledik.) Korkudan çok 'teen slash' denilen 'tuttuğunu öldür' tarzı bir film olmuş. 'Jump scare' sahneleri yerli yerinde. Gelelim Edward Furlong'a... Terminatör 2'de John O'Connor karakterindeki şahane oyunculuğunun hemen ardından bu filmde rol alıp o kadar kötü oynamayı nasıl başarmış bilmiyorum!

avatar
2

İlk defa Stephen King uyarlamaları arasında bir kara leke görüyorum. Çünkü oldukça kötüydü. İlk ve üçüncü filme kıyasla çok çok kötüydü. Hafızamdan silinmesini istiyorum, bir an önceee!

avatar
1

@ayyuka, 2 yi izlemeden 3 e geçsem birşry kaçırır mıyım?

avatar
1

@kristalS, Ben bu bölümü hiç beğenmemiştim. Zamanınız kısıtlıysa direkt 3. bölümü izlemenizi tavsiye ederim, bir şey kaybetmezsiniz...

avatar
0

Sitede bazı problemler var. 1- Sırala sistemi şu an mozillada çalışmıyor. Chrome'dan kontrol ettim problem yok ama 720p'de hem mozilla hem chrome'da problemsiz çalışıyordu. 2- Bunun tam hata olduğundan emin değilim sadece 5 film eklendiği içinde olabilir en üstteki tavsiyeler kısmında ok işaretleri yok. Ok işaretleri gelse bile umarım beşer beşer değilde Sezonlukdizi'deki gibi onbeşer onbeşer olursa efsane olur.

Sezonlukdizi'deki forum sistemi burayada getirilirse muhteşem olur. Kontrol edecek adam gerekiyor iki site ile uğraşamayız diyorsanız bile hiç yoktan atılan yorumları güncel tarihten geçmişe doğru görebileceğimiz bir link eklerseniz hiç fena olmaz. Sadece son 5 yorumu görmek gerçekten çok kötü. Bunu isteme sebebim Sezonlukdizi'de insanların yorumlarıyla hiç aklımda olmayan adını sanını duymadığım bir çok diziye başladım forum sayesinde. Sezonlukdizi forumu maşallah Sinemalar.com'un 5 sene önceki halini aratmıyor baya aktif :) Bunu mutlaka düşünün. Forum sistemini getiremezseniz bile Son Yorumlar kısmı için bir düzenleme şart.

avatar
2

@McihanM, sıralamayı kontrol edeceğim sorun varsa eğer hallederiz hemen, tavsiye kısmı şuan 5 tane olduğu için o şekilde slider eklenecek sırasıyla eksikleri gideriyorum.. menüden tavsiye filmleri seçerseniz oradaki filmlerin tam listesini açmış olursunuz 20şer 20şer görebilirsiniz. Anasayfaki ile bunun tek farkı son 2 yılda çıkanları göstermesi.

Forum getirme planımız var fakat hemen olması mümkün değil nedeni ise şuanki aktif üye sayımız maalesef sezonlukdizi kadar yok aktif üye sayımız artarsa bu söylediğiniz özellikler aklımızdaydı zaten.. ilerleyen günlerde vaktimizde olursa geliştirmelerimiz devam edecek.. saygılarımla.

avatar
2

@McihanM, firefoxdaki problem giderildi.

RASTGELE FiLM İZLE Kendimi Şanslı Hissediyorum