IMDb:
5,7

Pet Sematary izle (2019)

Hayvan Mezarlığı izle

Hayvan Mezarlığı Yılı Imdb Puanı Site Puanı
Pet Sematary
Hayvan Mezarlığı
1989 6,5 6,9
Pet Sematary II
Hayvan Mezarlığı 2
1992 4,9 5,0
Pet Sematary
Hayvan Mezarlığı
2019 5,7 5,8
Pet Sematary: Bloodlines
2023 4,6 5,3
Yorum mu yapmak istemiştiniz ?
  • Sadece üyelerimiz yorum yapabilmektedir.
  • Henüz üye olmadıysanız buraya tıklayarak ücretsiz üye olabilir, zaten üyemizseniz buraya tıklayarak hemen giriş yapabilirsiniz.

Yorumlar

Film Hakkında ... Yorum yapılmış. Bu yorumlara ... cevap verilmiş.

avatar
0

İyiydi ne diyim gizemliydi 🦍

avatar
0

Kitabı okumuş olanlara ters köşe yapmak amacıyla senaryoda değişikliğe gidilmiş. Özellikle Jud un ayak bileği sahnesinde çok eğlendim bu konuda :)

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.
Ha genel olarak hala ilk filmin yanından bile geçmiyor ama efektler vs 'keşke ilk filmde de bu imkanlar olsaymış' dedirtecek seviyede iyiydi. 6/10 ile izlenebilir sınıfında.

avatar
1

Filmin prequel filmi Pet Sematary: Bloodlines 6 Ekim’de Paramount+ tarafından yayınlanıyormuş. 4 sene önce filmi izlediğimde olayların geçmişini merak etmiştim. Umarım bu film ile olayların derine inilir ve açıklığa kavuşturulur.

https://m.imdb.com/title/tt14145436/

https://youtu.be/cq7YYgMLpK4?si=BDghwkit7EiYWFky

avatar
1

Genellikle remake yapımları sevmem ilkini çok beğendiysem. Ama bu film gerçekten de ilkine yakın. Konuyu bağlama noktaları ve kızılderililerin inançları ve hatta wendigolara değinmeleri ilk filmde açıklanamayan pek çok şeye açıklık getirmiş aslında.. izlenir.

avatar
1

Bunun yerine ilk yapılanı izleyin derim.

avatar
1

Ürkütücüydü...
Orjinal versiyonunu da izleyeceğim...
İzlenir...

avatar
1

Benim için eski versiyonun yeri çok ayrıdır. şunu da söylemek istiyorum, böylesine kült ve başarılı bir filmin muhakkak “remakesi” çıkması gerekiyordu. Yeni jenerasyonun; yenilenen teknoloji ile IT, hayvan mezarlığı gibi filmleri izleyip kalitesini anlaması gerek. Netice olarak çıktı ve başarılı buldum. Senaryoda bir değişiklik yok. oyunculuklar güzeldi. Stephen king filmleri sevenlerin bütün seriyi izlemesi gerektiğini düşünüyorum.

avatar
2

Film, yeniden çevrim olarak başlıyor. Fakat kilit noktada şekil değiştiriyor, orijinal kitaptan uzaklaşıp bambaşka bir hale dönüyor. Gerek kitapta, gerek filmde klasikleşmiş, ne olacağının bilindiği, beklendiği sahnelerde tam anlamıyla ters köşeye yatırıyor. Okuduğu kitabın birebir karşılığını arayanlar, istediğini bulamayacak. Belki de bu yüzden IMDB puanı düşük. Ama bu puanı hak etmediğini düşünüyorum. Gerilim dozu son derece yüksek. Üstelik korku filminden beklenmeyecek kalitede oyunculuk sergilenmiş. Özellikle Jeté Laurence'ın oyunculuğu muhteşem. Efektler etkileyici. 'Jump scare' sahneleri yerinde ve etkili, birçoğunda ben yerimden sıçradım. Bana kalırsa orijinal filmden daha iyi bir yapım olmuş. Türün sevenlerine 'şiddetle' tavsiye ederim.

avatar
1

bir kaç küçük değişik ile ilk filmin yeni versiyonu

avatar
4

Stephen King ile pek uyuşamıyorum, IT filminide sevmemiştim zaten :/ , bu flimi yine gerilim öğeleri olarak çok yerinde ve güzel buldum, rahatsız edici kısımları var ama bu rahatsız edici ögelerin yine kişisel zevk ve renklerle ilgili olduğunu düşünüyorum, bana biraz fazla gelmiş olacak ki aklımda yer etmiş, ama konu ve işleniş itibariyle güzel, bu sebeptendir ki izlenebilir olduğunu düşünüyorum.

avatar
2

sağolun eklediğiniz için.

avatar
2

emeği geçen herkesin... :D iyiydi

avatar
3

Çok korku filmi izlemem ama bunu izleme gereği duydum. Ben başarılı buldum. İnsanı izlerken merak ettiriyor ve geriyor. Tek eleştirim olayı tam açıklamadılar, yani kötülüğün ne olduğunu anlayamadım. Yinede konusu çok iyi.

avatar
4

Aylardır bu filmi bekliyordum ve açıkçası beklediğime değdi. Bütün oyuncular (kedi dahil) üstün performans sergilemiş. Dünya sinemasına böyle filmler kazandıran Stephen King bir kez daha farkını yaratmış. İzleyin, izlettirin. ??

avatar
0

admin eskiden filmleri rapidden indirebiliyordum simdi rapidden indire tiklasamda baska bir sekme cikiyor indiremiyorum bu yeni cikan sekmeden bisey anlamadigim icin de indiremiyorum el atsan keske eskisi gibi olsa
kaliteden odun vermediginiz icin de tesekkurler..Adminin Cevabı: merhaba.. biz bir değişiklik yapmadık zaten yapamayızda rapidvideo sitesi bize bağlı değil. gördüğüm kadarıyla rapidvideoda tek değişen tasarım başka bir şey yok indirmek için yine aynı indirmek istediğiniz kaliteye tıklamanız yeterli.

avatar
0

Hocam bilmediğim için soruyorum openload ın hep 720 si mevcut neden acaba 1080p si yüklenmiyor diğer linklerde 1080 olmasına rağmen.Bu arada sitenizi yeni keşfettim özellikle eski filmler için teşekkürlerAdminin Cevabı: kısaca görüntüsü çok kötü oluyor verdiği bitrate değeri 1080p için yeterli değil görüntüde dağılmalar oluyor bu yüzden 720p. Örnek olarak biz 3 gb yüklüyoruz openload 1 gb 720p yapsa 1.2 gb de 1080p yapıyor.

avatar
13

720p devretmenizle o kadar farklı bir site oldu ki. Buraya geldiğimde bir nefes aldım rahatladım amk.

avatar
11

@Howard The Duck, kendi ayaklarına sıkıyorlar yapacak bir şey yok.

avatar
8

@CsTk, site çok güzel gerçekten, emeğinize sağlık.

RASTGELE FiLM İZLE Kendimi Şanslı Hissediyorum