IMDb:
6,8

Tolkien izle (2019)

izle

Yorum mu yapmak istemiştiniz ?
  • Sadece üyelerimiz yorum yapabilmektedir.
  • Henüz üye olmadıysanız buraya tıklayarak ücretsiz üye olabilir, zaten üyemizseniz buraya tıklayarak hemen giriş yapabilirsiniz.

Yorumlar

Film Hakkında ... Yorum yapılmış. Bu yorumlara ... cevap verilmiş.

avatar
1

kalp kütüphanenizin bir köşesin de bulunmalı...sanat denen olguyu yok ederseniz dünya anlamsızlaşır sanat anlam katan en değerli hazinedir.

avatar
2

Ahhh insan zihni ne muhteşem.. Filmde aşka, sevgiye, vefaya, dostluğa ve daha bir çok duyguya ne güzel yer verilmiş. Güzel filmdi. :)

avatar
3

3 Ocak'ta doğan Tolkien'i böyle manidar bir günde izlemek tamamen şans eseriydi fakat aşırı yüzeysel bir biyografi olmuş. Koskoca fantastik edebiyatın babasına böyle bir filmi yakıştıramadım. (Filmi açmadan önce büyük bir beklenti içinde olmuş olabilirim) Böyle bir adamı elbette iki saate sığdırmak mümkün değil ama yazar kişiliği ile ilgili daha fazla şeyler görmek isterdim. Çünkü bir izleyici olarak bunu hak ediyorduk. Yine de meraklısı için oldukça güzel ve anlamlıydı. İyi seyirler...

avatar
4

Adı Melkor resmi Eomer kardeşime katılıyorum. Orta Dünya ile ilgili bir kaç sahne dışında, pek bir şey yok. Daha çok 1. Dünya savaşına ve Edith ile olan aşkına odaklanılmış. Gönül isterdi ki kitabı yazarken ve Orta Dünya ile ilgili düşüncelerini görseydik. Yine de güzel bir biyografi filmi olmuş. Sonu izlerken insanı duygulandırıyor. Bütün Hobbit ve Yüzüklerin Efendisi severleri izlemeye davet ediyorum. İyi seyirler.

avatar
3

Muhtesem insani sakinlesdiren bi film.Izledikce sanki dinleniceksiniz. Sinema severler icin sonu supriz olucak ki banada oyle oldu. Ellerine emegine saglik. Tesekkur ederim Admin?

avatar
5

Orta Dünya için gelenler fazla şey bulamayacaklar ama muhteşem bir biyografi, kesinlikle izlenmeye değer, dönemi ve Tolkien'i çok iyi yansıttığını düşünüyorum.

RASTGELE FiLM İZLE Kendimi Şanslı Hissediyorum