IMDb:
6,3

Tightrope izle (1984)

İp Cambazı izle

Yorum mu yapmak istemiştiniz ?
  • Sadece üyelerimiz yorum yapabilmektedir.
  • Henüz üye olmadıysanız buraya tıklayarak ücretsiz üye olabilir, zaten üyemizseniz buraya tıklayarak hemen giriş yapabilirsiniz.

Yorumlar

Film Hakkında ... Yorum yapılmış. Bu yorumlara ... cevap verilmiş.

avatar
1

Clint Eastwood için seyrettim ama çok sıkıcı bir film geldi bana. Sahbe geçişleri kötü ve alttaki yorumlarda gördüğünüz üzere sahneler aşırı karanlıktı. Bu da malesef hem izlenebilirliği hem de karısıklıga neden oluyor.

avatar
0

1984 yılında o zamanın teknolojisi ile anca bu kadar olur... aslında film vasat değil.

avatar
0

Filmin bir kaç sahne hariç tamamı karanlıkta geçiyor çok sinir bozucu gece eve gelen hiç kimse kapıyı açıp ışıkları yakayım demiyor o kadar ampul abajur niye gerizekalımısınız yoksa yarasamısınız olum siz ?!!!

avatar
1

Başroldeki kadini nerden bulmuslar. Daha cirkini yokmuş galiba... Film cok sıkıcıydı. Alttaki yorumlara katiliyorum.

avatar
2

o kadar kötu o kadar sıkıcı o kadar saçmaydıki. çizgifilm izleyin daha iyi. bu usta iyi hoşta fazla abartılmış ya. oyunculuk desen bu filmde sıfır.konu ve film hic yakışmamış. gerilim degil. gizem degil. korku degil.aksiyon degil. erotik degil. hepsinden azcık azcık koyarak film yapmışlar.ama hic birşey olmamış. ustanın izledigim en berbat en saçma filmlerinden .

avatar
0

eastwood'un çok fazla dedektif polisiye filmi var. abimiz her polisiye filmine bir erotizm katmayı da asla ihmal etmiyor. ben bu türe çok bayılırım. ama bu filmde olmayan bir şeyler var kesinlikle bunun sebebi spoiler

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.

RASTGELE FiLM İZLE Kendimi Şanslı Hissediyorum