IMDb:
5,3

The Silence izle (2019)

izle

Yorum mu yapmak istemiştiniz ?
  • Sadece üyelerimiz yorum yapabilmektedir.
  • Henüz üye olmadıysanız buraya tıklayarak ücretsiz üye olabilir, zaten üyemizseniz buraya tıklayarak hemen giriş yapabilirsiniz.

Yorumlar

Film Hakkında ... Yorum yapılmış. Bu yorumlara ... cevap verilmiş.

avatar
2

A quiet place ile aşağı yukarı aynı.

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.
Sadece konsept değiştirilmiş.
Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.
Fena değil, çerezlik izlenir.

avatar
3

Konu ve işleniş olarak “sessiz bir yer” filmine benzediğine bende katılıyorum. İzlerken ister istemez o filmi hatırlıyorsunuz. lakin ben bu filmi daha çok beğendim. Çünkü bu filmde uzaylı teması yerine, doğal sonuçlardan oluşan bir hayvan ırkı var. Daha sade bir film olduğu için, daha çok tuttum bu filmi. Oyunculuklar fena değil, özellikle dilsiz kızın oyunculuğu iyiydi. Bir nevi hayatta kalma filmi olarak; ormanda, terkedilmiş evlerde, ıssız yollarda geçen bir film. Bu türün hastası olarak, bir dakika bile sıkılmadım filmden. Gerilim dozu ve filmin size hissettirdiği yaşam mücadelesi çok iyi dizayn edilmiş.

avatar
4

Gerçekten sesiz olmak hayat kurtarıyomuş. filmi izlerken gerçekten sesiz bir şekilde izledim, sıkıcı gibi görülebilir ama bana göre pek değil izlenebilir bir film olmuş. İyi Seyirler. :)

avatar
-2

daha kötülerini gördüm buda onlardan biri. kötünün iyisi diye bilirim.

avatar
5

Ee bu Sessiz Bir Yer filminin aynısı olmuş. Gerçi onda uzaylı olayı vardı ama bu filmden daha güzeldi. İnsana, insandan daha çok zararı hiç bir canlı veremez. Uzun bir dizi arasından sonra film izlemek iyi geldi.

avatar
5

İlk dakikadan son dakikaya kadar soluksuz izledim. Filmi seyrederken siz de elinizde olmadan ses çıkarmamaya çalışacaksınız. Konusu ve birkaç sahnesi itibariyle "Sessiz Bir Yer" filmini anımsadım ama yine de izlenebilir. imdb puanını çok çok düşük buldum. Bence ortalama olarak 6.5 - 7.0 hak ediyor. Mutlaka izleyin.

avatar
2

Fena değildi bu tür konular her zaman ilgimi çekmiştir sıkılmadan izledik ama daha iyi olabilirdi bir aile içinde geçiyor sadece

avatar
0

Filmin güncel imdb puanı 5,4' tür.

https://www.imdb.com/title/tt7315484/Adminin Cevabı:netflixde çıkışından 24 saat geçmeden eklediğimizden puanlar çok değişken olabiliyor düzelttim

avatar
2

sonuçta bir emek var fena değil :)

RASTGELE FiLM İZLE Kendimi Şanslı Hissediyorum