IMDb:
7,8

My Left Foot izle (1989)

Sol Ayağım izle

Yorum mu yapmak istemiştiniz ?
  • Sadece üyelerimiz yorum yapabilmektedir.
  • Henüz üye olmadıysanız buraya tıklayarak ücretsiz üye olabilir, zaten üyemizseniz buraya tıklayarak hemen giriş yapabilirsiniz.

Yorumlar

Film Hakkında ... Yorum yapılmış. Bu yorumlara ... cevap verilmiş.

avatar
0

Filmin ana konusu belli olmayan yine klasik Filmlerden biri ise 1800 havası var 80`de çekilmiş ama yine olduğu 1800 yılı yapım yılı olabilir mi bu kadar saçma cansız senaryosunu boktan bi Film zaman kaybı

avatar
0

Kendisiyle azıcık ilgilenen hanımlara bencilce aşık olması doğru değildi.

avatar
1

İzlerken çoğu zaman empati yaptıran ve birçok duyguyu başarıyla hissettiren bir film olmuş. Kesinlikle izleyiciye de bir şeyler kazandırdığını düşünüyorum. Kitabını okumadığım için kıyaslayamayacağım ama izlenmesi gereken bir film.

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.

avatar
1

kitabını da okudum, filmini de izledim. ikisi de orta karar bir yapıt olmuş. Benim hoşuma giden şey, irlanda ve tabii ki her şeye rağmen, ailenin sürekli bir arada durmaya çalışması.

avatar
1

Kitabı kadar güzel bir film tavsiye ederim

avatar
0

Yav bu nasıl bi film töbe töbe

avatar
0

@Satranç, ne diyorsun lan sen dırzo

avatar
0

aanasayfadaki afilerde filmlerin türkçe adını da yazarsanız iyi olur


avatar
0

@AYASLI, Fareniz ile film üzerinde bir iki saniye bekleyerek Türkçe adını görebilirsiniz. Türkçe adını eklemek görüntüyü bozabilir bazı filmlerde Türkçe olmadığından bilerek eklemedik daha doğrusu uygun bir yerde yok gibi şuan için.

avatar
0

favoriye ekleme kismi calismiyor yeni dizaynda((

avatar
1

@Crash, bende sıkıntı gözükmüyor sizde ne gıbı bır hata var acaba? Gördüğüm kadarıyla sizde de bir sıkıntı yok eklemişsiniz bu filmi

avatar
0

@CsTk, ozur dilerim, çalışıyormuş, sadece ekleme kisminda eklenmiş olduğu pek belli olmuyor, ama profile ekleniyormuş, teşekkür ederim :)
Adminin Cevabı: Rica ederim

RASTGELE FiLM İZLE Kendimi Şanslı Hissediyorum