IMDb:
6,8

Monos izle (2019)

8 Küçük Asker izle

Yorum mu yapmak istemiştiniz ?
  • Sadece üyelerimiz yorum yapabilmektedir.
  • Henüz üye olmadıysanız buraya tıklayarak ücretsiz üye olabilir, zaten üyemizseniz buraya tıklayarak hemen giriş yapabilirsiniz.

Yorumlar

Film Hakkında ... Yorum yapılmış. Bu yorumlara ... cevap verilmiş.

avatar
3

52 dk izledim daha da izlemem şu iğrenç sahne geçsin ondan sonra film ilerler, bu saçma sahne geçsin ondan sonra belki derken vakit kaybedip sinir oluyor insan.

avatar
1

Farklı bir film sineklerin tanrısına çok benzetmemek gerek zaman kaybı olmaz kolombiya hala var olan terör örgütüyle ilişkilendirebiliriz.

avatar
2

filmden bir sey anlamadim arkadaslar konusu ne kim bunlar amac ne sacmalikdan ibaret bana göre zaman kaybi . emegine saglik admin kardesim .

avatar
1

Bu kadar ülkenin bir araya gelerek böyle film yapması ve üstüne üstlük 7.4 'lük bir puan alması resmen skandal. Ergen yaştaki çocuklara 'barış nedir?' bunu öğretmek varken ellerine silahlar verip ateş ettirmeleri ve savaş naraları attırmaları ne kadar doğru? Hangi akılla böyle bir film yapılmış, bir türlü çözemedim. İçinde bir sürü terslik, çarpıklık, aykırılık, müstehcenlik barındıran son derece gereksiz ve sakıncalı bulduğum bir film...