IMDb:
4,9

Lucy in the Sky izle (2019)

izle

Yorum mu yapmak istemiştiniz ?
  • Sadece üyelerimiz yorum yapabilmektedir.
  • Henüz üye olmadıysanız buraya tıklayarak ücretsiz üye olabilir, zaten üyemizseniz buraya tıklayarak hemen giriş yapabilirsiniz.

Yorumlar

Film Hakkında ... Yorum yapılmış. Bu yorumlara ... cevap verilmiş.

avatar
1

NASA: haberimiz yokmuş gibi çek.
Uzay dönüşü sonrası bir sex makinesine dönüşen Lucy'nin entrikalı hayatı ya da başka biriyle yatmak için travma sonrası stresini bahane edişini lzleyeceğiniz 70'lerde NASA'da geçen tuhaf bir aşk hikayesi. Yani bilim-kurguyu görünce sevinmeyin benim gibi çünkü ablamız astronot olduğu için bu kategoriye laik görmüşler.

Uzun zaman önce kendime koyduğum bir kural vardı - bir film izlemeye başlarsam, ne olursa olsun bitirmem gerekir, günler sürse de. Henüz bu kuralı çiğnemedim ama bu film kuralımı sınırlarına kadar test etti. Farklı v iyi olmaya çalışan ama hiçbir düzeyde işe yaramayan olay örgüsüne sahip bir film karşınızda. Yani yönetmen bir şeyler denemeye çalışmış ama bu kadar olmuş.

'Yahudi Nobeli' ödül törenine katılmayı reddederek sonrasında Yahudi töreninde evlenen Natalie Portman hayranıysanız bile, bu filminden uzak durun. Yürüyüş yapın, kitap okuyun, müzik dinleyin ama bunu izlemeyin.

avatar
1

Film 2019 değilde 1999 yılında çekilmiş gibi hissettiriyor. Onun haricinde verilen puanı hakediyor 4.7 fazlası etmez. Üstüne birde uzun yapmışlar kısacası olmamış...