IMDb:
7,3

Jane Eyre izle (2011)

izle

Yorum mu yapmak istemiştiniz ?
  • Sadece üyelerimiz yorum yapabilmektedir.
  • Henüz üye olmadıysanız buraya tıklayarak ücretsiz üye olabilir, zaten üyemizseniz buraya tıklayarak hemen giriş yapabilirsiniz.

Yorumlar

Film Hakkında ... Yorum yapılmış. Bu yorumlara ... cevap verilmiş.

avatar
2

Çok güzel bir aşk hikayesi.. Çok derin ve etkileyici..

avatar
4

Pride & Prejudice'ten sonra en bi favori filmim. Milyon kez izlediklerimden. Michael Fassbender'a hayranım, canım benim !

avatar
1

23.07.2022 tarihinde izlenmiştir.

Kitabını bitirdikten birkaç gün sonra izledim. Fena bir uyarlama olmamış.
Oldukça acıklı ve insanın içine dokunan bir hikayesi var. Sanıldığı gibi sadece bir aşk hikayesi değil. Kitabı kadar başarılı olmasa da izlenir.

avatar
5

Son sahnede farkında olmadan gözlerim yaşarmış olabilir.. Başta klasik bir âşk hikâyesi izleyeceğimi sanmıştım ama olaylar bambaşka yöne sürüklenince filmin içinde kayboluverdim. Yaşattığı o duyguyu sevdim. İngiliz sineması zaten eski kültürde geçen bu tür filmleri çok iyi başarıyor. Bu arada başroldeki hanım kızımızın rol aldığı bir diğer filmi 'Stoker' tavsiye edeceğim bir türden...

avatar
3

Yaşamı boyunca değer görmeyen insan birinin vermiş olduğu o değere -belkide çok sıradan olan bu değer- öyle sağlam öyle tutkuyla tutunur ki ve unutamaz onu.. Film bana sadece biraz gereksiz uzatılmış gibi geldi.

avatar
7

Gerçekten çok iyi romantik ve dram filmiydi. Hatta içinde gizem ve birazcık da gerilim unsuru arındırıyor. Aynı zamanda filmin geçtiği dönemdeki sorunları da iyi yansıtmış. O dönem ki hükümdarın bir kadın olmasına rağmen toplumdaki erkek üstünlüğü çok baskın . Sınıf ayrımcılığını da iyi yansıtmış. Oyuncuların performanslarını çok beğendim. Mekan ve kostümlerde bizi filmin içine çekip o döneme götürüyor. Açın ve imkansız bir aşk hikayesini keyifle izleyin.

avatar
2

Çok güzel bir uyarlama, kitabı kadar güzel olmuş. Tavsiye ederim.

avatar
1

Teşekkürler admin kitabını okuyorum bitince izleyeceğim

avatar
3

Cok iyi bir film benim gibi romantizm/dram sevenler mutlaka izleyin.

RASTGELE FiLM İZLE Kendimi Şanslı Hissediyorum