IMDb:
6,7

I Am Mother izle (2019)

izle

Yorum mu yapmak istemiştiniz ?
  • Sadece üyelerimiz yorum yapabilmektedir.
  • Henüz üye olmadıysanız buraya tıklayarak ücretsiz üye olabilir, zaten üyemizseniz buraya tıklayarak hemen giriş yapabilirsiniz.

Yorumlar

Film Hakkında ... Yorum yapılmış. Bu yorumlara ... cevap verilmiş.

avatar
0

güzel bir film. 3/4

avatar
1

Underrated filmlerden biri olduğunu düşünüyorum. Senaryosu ve görüntü yönetmenliği başarılıydı. İzlenmesi gereken bilim kurgulardan biri.

avatar
4

Favorilerime eklediğim filmlere yorum yapmak, bu site içinde bende hobi haline geldi artık.Film neden bu kadar yanlış anlaşıldı v yorumlandı şaşırtıcı doğrusu. Netflix eli yüzü düzgün film ortaya koyunca izleyenler mala bağlıyor. Basit v ucuz film yaptıklarında artık onlara kızmayacağım, kitlenin kapasitesi neyse onu yapıyorlar.

Film psikolojik bir bilim-kurgu üzerine inşa edildiğinden bu türü sevenler geciktirmesin çünkü bir başyapıt bekliyor parmağınızın ucunda. Beğenmeyenlerin de büyük resmi görmediği için beğenmediklerini düşünüyorum, zira yukarıdan bakınca 'vay anasını ne güzel anlatmışlar' diyeceğiniz, kesinlikle daha yüksek puanları hak eden değeri ileride anlaşılacak kült mertebesine ulaşacak underrated bilimkurgu filmi.
Gereksiz aksiyon v klişe yok. sorgulamaya, düşünmeye iten, bazı yerlerindeki ufak ters köşeleriyle son sahnesine kadar dikkatle kendini izleten bir yapım.

Filmde görülen yapay zeka teknolojisi trans-hümanist bir teknolojinin ürünüdür. Filmin seçtiği felsefe ise 'Posthümanizm' .. o yüzden diyaloglar, sorgulamalar verdiği mesajlar çok değerli bence, içi boş yapay bir sevgi ile insanın güvenilmezliği arasında gidip geliyorsunuz.

Ben filmi anlamayanlar veya filmi bitirenlere, aşağıda yardımcı olmaya çalışacağım.

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.

avatar
0

@Leftbehind, Sen beni eksiledin ama neyse ben seni bir artılayayım.

avatar
0

@Kamil, kişisel bir şey değil, filmi anlamayan diğer arkadaşları da eksiledim,al hadi gönlün olsun.

avatar
0

Hakkında teoriler üretilebilecek bir film. AAşağıda ki 5 yorumun 3'ü devamı gelir şeklinde ama bence gelmez ve gelmemeli de. Küçük ayrıntılarla seyircinin aklıyla oynayan ama seyirci o küçük ayrıntıları gördüğü zaman "ha, şimdi çaktıım!" diyebileceği bir film. Anlayabilmek ve kafada filmde ki parçaları yerli yerine oturtabilmek güç, zekice tasarlanmış ve yansıtılmış, önerilir.

avatar
1

Diğer bilim-kurgu filmlerinin, yazarlarının, senaryolarının yanında aşırı ucuz bi film. Filmde ki tek güzel olay insan oğlu yine aşırı duygusal ve salak olarak tasvir edilmiş.Beni sizler için 115 dk harcamış bi insan olarak görün ve izlemeyin.

avatar
1

Güzel film izleyin pişman olmazsınız tabi bilim kurgu sevenler için...

avatar
1

Değişik konulu güzel bir bilim kurgu... Devamı gelmeli... Yarım kaldı çünkü )

avatar
2

Benim gibi Bilim-Kurgu ve Yapay zekalı filmleri seviyorsanız söylememe gerek yok zaten izleyeceksiniz. Çok iyi bir film olmasa da, farklı senaryosuyla kendini izlettiriyor. Sonunu tam bağlamadılar, muhtemelen devam filmi için açık kapı bırakmışlar.

avatar
3

Filmi izledim, filmde birşeyler askıda kaldı büyük ihtimalle devamı gelir. Ben şans verin derim izlettiriyor kendini.

RASTGELE FiLM İZLE Kendimi Şanslı Hissediyorum