IMDb:
6,2

Galveston izle (2018)

izle

Yorum mu yapmak istemiştiniz ?
  • Sadece üyelerimiz yorum yapabilmektedir.
  • Henüz üye olmadıysanız buraya tıklayarak ücretsiz üye olabilir, zaten üyemizseniz buraya tıklayarak hemen giriş yapabilirsiniz.

Yorumlar

Film Hakkında ... Yorum yapılmış. Bu yorumlara ... cevap verilmiş.

avatar
0

Ben Foster v Elle Fanning gibi sevdiğim artistler olduğu için izleme kararı almıştım ama
film tam manasıyla yetenek israfı. Macera v aksiyondan ziyade bildiğiniz ''sahte duygusallık içeren bir trajedi'' filmin türü. Vasatın çok ama çok altında.

Fragman inanılmaz derecede aldatıcı, size bunun bir gerilim filmi olduğunu düşünmeniz için kandırıyor. Zorlama bir hikayeden, zorlama bir dram film çıkarmışlar. Hikayede ilginçlik yok, iyi bir konusu yok, iyi bir anlatı yok, filmin bir amacı yok, hiç bir mesajı yok, heyecanı yok, çıkarılabilecek bir sonuç yok.. Tüm hikaye, 3 cümle ile anlatılabilir olmasına karşın kendisini 90 dakikaya yayarak sıkılmanızı sağlıyor film.

Ya her şeyi geçtim, madem filmi gerçekçi yapacaksınız, Elle Fanning sevişmek istediğinde terslemezsin kızı, dünyada bu kıza yüz çevirecek bir erkek daha yeryüzüne gelmedi. Hadi o sahneyi illa koyacağım diyorsan, Elle Fanning değil başka birini oynatırsın. Yok Elle Fanning oynayacaksa da böyle bir senaryo yazmazsın.

Bir şansı bile hak etmeyen filmlerden.

RASTGELE FiLM İZLE Kendimi Şanslı Hissediyorum