IMDb:
7,3

Election izle (1999)

Seçimler izle

Yorum mu yapmak istemiştiniz ?
  • Sadece üyelerimiz yorum yapabilmektedir.
  • Henüz üye olmadıysanız buraya tıklayarak ücretsiz üye olabilir, zaten üyemizseniz buraya tıklayarak hemen giriş yapabilirsiniz.

Yorumlar

Film Hakkında ... Yorum yapılmış. Bu yorumlara ... cevap verilmiş.

avatar
4

İçerisinde çok fazla derin anlam bulunduran bir film. Her karakterin ayrı ayrı işlenmesi, bir anlığına verilen kararın kişinin hayatını nasıl değiştirdiği, hırslar, zevkler ve ihtiyaçlar bir arada harmanlanarak ortaya ders niteliğinde bir yapım çıkarılmış. Beğendiğim ve izlemenizi tavsiye edeceğim bir film. İyi seyirler.

avatar
1

Karakterler ve olay örgüsünün birbirini tamamlaması..Çok beğendim

avatar
2

Konusu oldukça basit olan bir filmden böylesine güzel bir eser ortaya koyan yönetmene senariste oyunculara tebriklerimi sunarım. Gerek filmin başında gerekse sonunda karakterlerin tek tek incelenmesi, basit sandığımız olayların/kaçamakların insan hayatını nasıl bir anda alt üst edebileceğini gösteren çok güzel bir filmdi. Filme şans verip izlemenizi tavsiye ederim.

avatar
1

Sadece bir okul başkanlık yarışını anlatmıyor tabi bunun yanında hırsların, dağılan hayatların, kişilik oturmasının, arkadaşlığın filmi. Sonunu da güzel ve farklı bitirmişler, izlenebilir bir yapım.

RASTGELE FiLM İZLE Kendimi Şanslı Hissediyorum