IMDb:
6,6

Dèmoni izle (1985)

Cinler izle

Cinler Yılı Imdb Puanı Site Puanı
Dèmoni
Cinler
1985 6,6 4,4
Dèmoni 2
Cinler 2
1986 5,9 4,0
Yorum mu yapmak istemiştiniz ?
  • Sadece üyelerimiz yorum yapabilmektedir.
  • Henüz üye olmadıysanız buraya tıklayarak ücretsiz üye olabilir, zaten üyemizseniz buraya tıklayarak hemen giriş yapabilirsiniz.

Yorumlar

Film Hakkında ... Yorum yapılmış. Bu yorumlara ... cevap verilmiş.

avatar
0

Şunu söylemem gerek uzun uzun yıllardır bu sizde hemen hemen aradığım eski nostalji türü ne olursa olsun filmleri buluyorum özellikle korku filmleri hep burada hem de Türkçe dublaj bakana bakayım dedim merakla ama yakışmamış çünkü film berbat bir ses ve görüntü kalitesi var bence önce bunu böyle bir zamanda teknolojide iyileştirmek gerek dikkatinizi çekerek ilginize bilginize

avatar
1

İşin içerisinde “Dario Argentino” olunca beklentim yüksekti filmden, ama çok çok kötü bir film çıktı karşıma. Özellikle 80’s korku filmlerini yalayıp yutmuş birisi olarak kötü bir film diyorum. Hem konu olarak hem de işleniş olarak. Filmin Diğer 80’s filmlere nazaran, daha çok gore tarzına yakın olduğunu söylemeliyim.

Maskeli Gizemli bir kişi insanlara sinema bileti dağıtır, sinemaya giden gençler ise burada Zombiye dönüşen kişilerle mücadele eder. Gereksiz açık sahneler ve mide bulandıran sahnelerle dolu bir filmdi. Basit bir film.

avatar
0

Maalesef ses kalitesi çok kötü.

avatar
1

Korku türündeki filmleri yorumlamak daha zor lakin çekildiği yılla dogru orantili bir durum konusu farkli olsada efektler,sesler,kostumler hepsi izlerken etkili .80lerde daha iyileri olduğu icin ortalama bir film.

RASTGELE FiLM İZLE Kendimi Şanslı Hissediyorum