IMDb:
8,0

Crna macka, beli macor izle (1998)

Kara Kedi Ak Kedi izle

Yorum mu yapmak istemiştiniz ?
  • Sadece üyelerimiz yorum yapabilmektedir.
  • Henüz üye olmadıysanız buraya tıklayarak ücretsiz üye olabilir, zaten üyemizseniz buraya tıklayarak hemen giriş yapabilirsiniz.

Yorumlar

Film Hakkında ... Yorum yapılmış. Bu yorumlara ... cevap verilmiş.

avatar
1

Bende bir tuhaflık var galiba. Hiç de öyle abartıldığı kadar güzel bulmadım. Matrak bir hikaye, abartılı oyunculuklar, kıpır kıpır müzikler ama sıradan bir film.

avatar
3

Cok doğal cok renkli.. müzik + çingene şamatanın en basit tarifi, izlenmeli!

avatar
4

Gırgır şamata , ince kıyım espriler , renkler , müzikler neresinden betimleyeyim filmi .
Aşırı tatlı..
Bir izleyen bir daha izler.
Herkese tavsiye...

avatar
5

Avrupanın ve özellikle balkanların tartışılmaz büyük yönetmeni Emir Kusturica herzamanki gibi kendi hikayelerini anlatırken çingeneleri ve onlara mahsus müziklerini gözler önüne seriyor. Şiirsel ile düşsel arasında gelip giden çekimler aslında son derece gerçekçi. Çünkü çingeneler kendilerine münasır bir hayatı benimserler. Bu hayatın öncelikleri arasında yaşamdan olabildiğince zevk almaktır. Çingeneler bilmektedirlerki, yaşam geçicidir ve bu hayat herşeyiyle yaşanmalıdır. Emir Kusturica'nın filmlerini anlatmak hem çok kolay hemde zordur. Görsellik ön plandadır ve senaryo sağlamdır. Karakterlerin çoğu inandırıcıdır çünkü çoğu amatör çingenelerdir. Sanatçı ruhlu çingenelerin kabiliyeti sinema dalındada görülmektedir. Müziklere gelince en az filmin hikayesi kadar önemlidir. Çünkü bu müzik balkanların ve çingenelerin yaşam kaynağıdır. Bu değerli filmi izleyiniz. Farklı yapısıyla sizi bambaşka bir dünyanın içine çekeceğini garanti ederim.

avatar
4

Çok eğlenceli yönetmenin en güzel işlerinden biri tavsiye ederim

avatar
5

Yönetmenin en iyi yapıtı bence, insanları o müthiş kargaşa atmosferinde tutarak yönetmek zor iş, müzikler harika..

avatar
4

çingeneler zamanındaki insanların daha hareketli sıcak bir filmi gibi düşünün.Sevmemeniz için hiçbir neden yok, eğlenceli.ben bu filmi neden izledim gibisinden bir düşüncede olmazsınız izleyin işte :)

RASTGELE FiLM İZLE Kendimi Şanslı Hissediyorum