IMDb:
7,2

Closer izle (2004)

Daha Yaklaş izle

Yorum mu yapmak istemiştiniz ?
  • Sadece üyelerimiz yorum yapabilmektedir.
  • Henüz üye olmadıysanız buraya tıklayarak ücretsiz üye olabilir, zaten üyemizseniz buraya tıklayarak hemen giriş yapabilirsiniz.

Yorumlar

Film Hakkında ... Yorum yapılmış. Bu yorumlara ... cevap verilmiş.

avatar
0

Sadece söz ile dürüstlük işleri daha da karmaşık ve içinden çıkılmaz bir hale getirmekten başka bir işe yaramıyor.

avatar
0

Bu film beni andırıyor çünkü uzak mesafede ilişkim var ve aşk gerçekten yetmiyor. Dokunamıyorum. Biraz tatsız olacak ama tüm ilişkilerimde hep aldadıtlan taraf oldum hep ikinci seçenek oldum hep terkedilen taraf oldum ve aşiri şehvet duygulu yapım sayesinde hayatımda baya hata yaptım. Kimseye ait değilmişim gibi hissediyorum ama bi tarafdan da herkese aitim garip bi hiss. Neyse gençler film anlamlı ve iyi

avatar
0

Film gerçekten adı üstünde aşk yetmez diyor karakterlerin sürekli tanıdıkları ile aldatması ve bunu tekrarlaması 4 kişinin kime ait olduğunu anlamaması şehvet duygusunun ne kadar tehlikeli ve kötü olduğunu anlatıyor. Olgunlaşmamış 2 erkek ve 2 kadinin yetersizliği ve aitsizliği

avatar
0

Filmde herşey var..Jude Law oyunculuğu mükemmeldi ama Clive Owen'ın konuşmaları da muhteşemdi..

avatar
1

Dört karakterin bir türlü hesaplaşmaya doyamamasının hikayesi. Tahmin edilemez, sürükleyici, duygu tahlili oldukça kuvvetli,karakterlere yüklenen keskin iyi-kötü sınırının dışında.

avatar
0

ntikam ve af arasında dürüstlüğün yeri ilişkiler üzerinden gösteriliyor ve burada elbette kıskançlıklar ve sevgiler de sorunsallaştırılmış oluyor.

avatar
0

4 Saygıdeğer sanatçı;Aşk, meşk ,sex mezularıları bizlere bir fayda dokunma çabalarında.thanx :)

avatar
0

Aşırı saçma konusu vardı ayran gönüllülük nedir onu anlattılar resmen normalde 4 puan ama Natalie Portman'ın güzel hatırına 5 puan veriyorum. Son olarak ya Julia Roberts sen kimsin moruk halinle Natalie Portman'ın 20'li yaşlarına kafa tutuyorsun.

avatar
0

İmdb puanı yerinde bir film.Bu filmi beğendiyseniz Vicky Cristina Barcelona filminide öneririm

avatar
0

Biraz daha closer olsaymış içine düşcekmişiz

avatar
1

Izlerken ne olacagi hem.belli hem de belirsiz karmasik iliskiler ani gelisen durumsal olaylRlarla aykiri sahneleri ile farkli bir film.

RASTGELE FiLM İZLE Kendimi Şanslı Hissediyorum