IMDb:
6,7

Blast from the Past izle (1999)

Geçmişin Sığınağı izle

Yorum mu yapmak istemiştiniz ?
  • Sadece üyelerimiz yorum yapabilmektedir.
  • Henüz üye olmadıysanız buraya tıklayarak ücretsiz üye olabilir, zaten üyemizseniz buraya tıklayarak hemen giriş yapabilirsiniz.

Yorumlar

Film Hakkında ... Yorum yapılmış. Bu yorumlara ... cevap verilmiş.

avatar
0

basit ve güzel.

avatar
2

YouTube Shorts'tan görüp merak ettiğim ve sonra “Dur bakalım, neyin nesidir?” diyerek açıp izlediğim, izledikten sonra da “İyi ki izlemişim,” dediğim bir film oldu... İşte bazen doğru bir zamanda doğru bir sayfayı takip etmek işe yarayabiliyor. Kim bilir bu tarz gözümden kaçırdığım ne çok değerli film/filmler vardır. Sinema avcısı biri olarak şimdiye kadar şu filmin varlığından haberdar olmayışım büyük ayıpmış gerçekten. Bakmayın 24 yıllık olmasına. Bir 24 yılı daha devirir de o rengini kaybetmez. Dönemine göre çok yaratıcı bir senaryo yazılmış. İzleyiciyi içine çeken ve durmaksınız gülümseten güzel bir işleyişi var. Filmi seyrederken deşarj oluyorsunuz. Brendan Fraser ve Alicia Silverstone enerjileri birbirine çok yakışmış. Harika bir ikili olmuşlar. Romantik tarafı, komedi ayarı, oyunculuğu, karakterler vs. sözün özü bu filmde her şey tam da olması gerektiği gibi şekillenmiş ne eksik ne fazla. Favori locamdan güzel bir koltuğa yerleştiriyorum... 🥂

avatar
0

Yılına göre çok iyi bir film.. Makyajlar oyunculuklar kesinlikle sırıtmamış. Tatlış bir komedi-romantik hatta biraz da bilim kurgu serpiştirilmiş. Gerçekten de olsaydı böyle olurdu muhtemelen dedirtiyor, seyirciyi inandırıyor. Tavsiye ederim.

avatar
0

Daha ne kadar kötüye gidebiliriz ki?

avatar
1

Eski filmler gerçekten çok güzeldi.. Bu filmde çok emek harcanmış ve Brendan Fraser ile harika bir iş ortaya çıkmış..

avatar
0

Film harika ,oyuncularda super.. halen su seslendirmeyi bi lgrenemediler bizimkiler-:(((

10/5. seslendirme BERBATTTTTT

avatar
1

brendan fraser in en guzel filmlerinden birisidir. birde şaşkın var tabi ki.. izlemeyenlere tavsiye ederim. guzel ailecek izlenecek bir film..

avatar
0

esasında film çok güzel ancak dublaj çok kötü yarısı çevrilmemiş

RASTGELE FiLM İZLE Kendimi Şanslı Hissediyorum