IMDb:
7,5

Beoning izle (2018)

Şüphe izle

Yorum mu yapmak istemiştiniz ?
  • Sadece üyelerimiz yorum yapabilmektedir.
  • Henüz üye olmadıysanız buraya tıklayarak ücretsiz üye olabilir, zaten üyemizseniz buraya tıklayarak hemen giriş yapabilirsiniz.

Yorumlar

Film Hakkında ... Yorum yapılmış. Bu yorumlara ... cevap verilmiş.

avatar
0

Yaratıcı yazarlık eğitimi alan ancak bir yandan da para kazanabilmek için postacılık yapan Lee Jongsu, bir gün şans eseri çocukluk arkadaşı;fazlasıyla insan canlısı,enerjik,samimi bir yaradılışa sahip olan Haemi ile karşılaşır. Bu iki terk edilmiş ruh,geçmiş anıların da etkisiyle çok kısa bir sürede birbirine bağlanır. Bu bağlılık, Haemi’nin Jongsu ile yakınlaşmalarının ertesinde gittiği Afrika gezisinden, orada tanıştığı Ben ile dönmesiyle bir takım kırılmalar yaşar. Bu kırılmalar filmin içinde sert tepkilerden ziyade, içe atma, huzursuzluk ve hatta tepkisizlik vasıtasıyla yansıtılır.
Ben’e,kaynağının nerden olduğu belli olmayan zenginliği ve rahat yaşamı sebebiyle, en başından beri şüpheyle yaklaşan Jongsu, Haemi’nin bir anda ortadan kaybolmasıyla şüphe sınırı aşıp paranoya halini alır.
Yalnızlığın, iletişimsizliğin, toplumdan soyutlamanın, sınıf farkına rağmen doldurulamayan boşlukları gösteren bir film.

avatar
1

Vallaha ne yalan soyleyeyim hic begenmedim. Degil Murakami, Shakespeare sasip besip yazsaymis yine de begenmezmisim. Ne demis yani simdi sair burada bizi SIKINTIYA sokmaktan baska ne demis. Ayol daraldim... Ortada suphe namina birsey de yok.

avatar
2

İzlenilmeye değer. Sade, yalın ama karmaşık İkinci kere izlemek isteyeceğim ve insanlara önereceğim türden bir film.

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.

avatar
3

Belki gerçekten çok derin anlamları vardır ama işlenişi beğenemedim maalesef.Bu kadar övülmesine de şaşırdım.

avatar
3

Film üzerine düşündükçe güzelleşen,bekledikçe demini bırakan çay gibi...filmin ismi olan ŞÜPHE kelimesi ve ACABA kelimesi filmi tam anlamıyla anlatıyo.ben filmi çok beğendim.oyunculuklar çok iyi görüntü çok iyi.Süre biraz insanlara uzun gelebilir ama film başlayınca su gibi akıp gidiyorr.

avatar
3

Film ağır ama güzel tavsiye ederim

avatar
2

Hakikaten Çok İyi Film Muazzam Hayran Kaldım

avatar
-1

Bu filmde bu kadar iyi imdb nasıl verildigini anlamış değilim, çok ağır işleyen bir film,Bundan daha güzel kore filmleri var bence.

avatar
4

Filmin süresi gereğinden fazla uzun tutulmuş. Bu filmin sıkıcı olduğunu göstermiyor belki ama daha cüzi bir süre olabilirdi diye düşünüyorum. Bazı sahneler anafikrin konusuyla alakasız şekillenmiş ve kısacası böylece film gereğinden uzun olmuş. Filmin konusu sıradan değil ama çok da bulunmaz da değil. Doğrusu iMDb puanı bir basamak yüksek buldum. Ayrıca söylemeden geçemeyeceğim, Kore filmleri beni şaşırtmaya devam ediyor. İzlenecekler listeme bol bol Kore filmleri eklemeye karar verdim. Teşekkürler webteizle...

avatar
1

Geçenlerde Parazite izledim. Aklıma bu film geldi. Nasıl da sarsılmıştım ama bu filmi izlediğimde. Üzgünüm boening artık parazite izledim :') yerini başka bir filme kaptırdı ama nolur izleyin şu filmi ya... Bu arada filmin kitabı 1Q84 sanıyordum, değilmiş arkadaşlar gittim 4 cilt kitap okudum yok kesin bu filmin kitabı başka bir kitap ajjfsjfjsjjfejjf böyle de bir ölümüne benimseyiş yani

avatar
1

@harrynin gözlüğü, artık senin yorumların değerli benim için :) o yüzden bunu da izleyeceğim :)) İzleyince yorum yapacağım :)

avatar
5

Film sayesinde Haruki Murakami'nin kitaplarının hepsini okumak istiyorum. Yani öykünün asıl sahibi. Aslında Türkiye'de de çok okunan bir yazarmış. Filmin geneline baktığınızda pek bir olay yok gibi geliyor. Bütün duygular yanılsamalar ve üstü kapalı çağrışımlar ile sağlanıyor. Gayet de güzel sağlanıyor çünkü neredeyse 2 buçuk saatlik bir filmi hiç gözlerimi ayırmadan merakla ve gerginlikle izlediğimi hatırlamıyorum. Etkisinden çıkmam uzun sürdü.

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.

RASTGELE FiLM İZLE Kendimi Şanslı Hissediyorum