IMDb:
7,3

Alice in Wonderland izle (1951)

Alice Harikalar Diyarında izle

Yorum mu yapmak istemiştiniz ?
  • Sadece üyelerimiz yorum yapabilmektedir.
  • Henüz üye olmadıysanız buraya tıklayarak ücretsiz üye olabilir, zaten üyemizseniz buraya tıklayarak hemen giriş yapabilirsiniz.

Yorumlar

Film Hakkında ... Yorum yapılmış. Bu yorumlara ... cevap verilmiş.

avatar
0

Bu animasyon biraz farklı benim gözümde. Diğerlerinden bir miktar daha "dark" görüyorum. Her ne kadar çocuk filmi gibi gözükse de karmaşık yapısı ve yan karakterlerin davranış biçimi bana Alice karakterinin meşru olmayan bir şey kullanıldığı hissiyatı veriyor.

avatar
0

En iyi animasyon filmlerinden biri ben çok sevdim eski olmasına rağmen yeni nesile tek atar bence

avatar
4

Belirtmekte fayda var, çocuklardan ziyade yetişkinlere hitap eden bir yapıt. Bu masalın bizlere niçin hitap etmediğini izlerken anladım, çünkü yazıldığı 1800^lü yıllarda İngiliz Krallığının ve aristokrasisinin insanları sıkan hatta delirten, saçma nezaket-görgü-toplum kurallarını ve siyasi yapıyı eleştiren bir konusu var. O yıllarda insanların ve doğanın değersiz görülmelerini de eleştiriyor ayrıca. İngilizlere, o aptal düzeni anlatmak ve ondan uzaklaştırmak için yazılmış bir eser, bu yüzden o kültüre aşina olmayan diğer ülkelerde sıkıcı bulunuyor .,) Bu klasik çizgi filmi yayınladığınız için teşekkür ediyorum sayın admin :)

RASTGELE FiLM İZLE Kendimi Şanslı Hissediyorum