IMDb:
8,0

Aladdin izle (1992)

Alaaddin izle

Aladdin Yılı Imdb Puanı Site Puanı
Aladdin
Alaaddin
1992 8,0 8,3
The Return of Jafar
Alaaddin: Cafer'in Dönüşü
1994 5,8 7,0
Aladdin and the King of Thieves
Alaaddin ve Hırsızlar Kralı
1996 6,3 7,3
Yorum mu yapmak istemiştiniz ?
  • Sadece üyelerimiz yorum yapabilmektedir.
  • Henüz üye olmadıysanız buraya tıklayarak ücretsiz üye olabilir, zaten üyemizseniz buraya tıklayarak hemen giriş yapabilirsiniz.

Yorumlar

Film Hakkında ... Yorum yapılmış. Bu yorumlara ... cevap verilmiş.

avatar
0

11 yaşlarında okul gezisi ile sinemaya gittiğimde izlemiştim. Şimdi kızımla da izlemek nasip oldu. Bende yeri ayrı olan animasyonlardandır. Her dönem her çocuğun zevkle izleyeceği yapımlardan.

avatar
2

Filmi eskiden izleyip izlemediğimi hatırlamıyorum ama hikayesini çocukluğumdan biliyorum. O yüzden şöyle bir zaman yolculuğu yapıp çocukluğuma gittim. Dört sene önce live action filmini izlemiştim. O da gayet güzel bir uyarlamaydı. İzlemeyenler onu da izleyebilir. Masal güzel olunca filmde onunla birlikte güzel oluyor. Konusu zaten öğütleyici ve eğlenceli bir konu. Filmin Türkçe dublajı da efsane olmuş. Filmdeki müzikal kısmını çok fazla tutmamışlar. Bence bu iyi de olmuş. Filmdeki müzikler de çok iyiydi. O yıl ki Oscar'da müzikleri sayesinde iki dalda ödül kazanmış. En İyi Özgün Müzik Ödülü ve En İyi Özgün Şarkı. Ayrıca film IMDb Top 250 listesine girmeyi başaran 22 filmden birisi. 2022 yılındaki sırasından bir basamak gerileyip güncel listede 248. sırada yer alıyor. Hala izlemeyenler varsa tavsiye edilir. Tabii bu arada animasyon olduğuna bakmayın belli bir yaş altı çocuklar için uygun olmayabilir. Onu da göz önüne almak lazım. İzleyeceklere iyi seyirler.

avatar
3

Disneyin en kaliteli yapımlarından birisi. Bugün bir kere daha baştan sona hiç sıkılmadan seyrettim, çocukluğumdaki keyfi aldım diyebilirim. 90’lı yıllara göre Hikâye kurgusu çok çok iyi. Aynı şekilde kötü karakter Cafer tiplemesi gene çok başarılı. Bu sayede gücün yanlış insanlara geçtiğinde neler olacağını bizlere anlatan akıcı bir klasik.

Küçüklüğümde atari oyununu çok oynardım. çizgi sinemasıyla ve en son kaliteli disney yapımıyla unutulmazlar arasına girdiğini düşünüyorum.

avatar
2

Güzel bir film. Animasyon sevenlere öneririm.

avatar
3

güzel bir hikayesi olan müthiş bir animasyondu. çocukluğuna gitmek isteyenler izleyebilir.

avatar
3

Her yaşta insanın izleyebileceği güzel bol ödüllü film.
Teşekkürler Admin.

avatar
4

Duygulandım eskiden izlemiştim 10 puan veriyorum

avatar
7

Binbir Gece Masalları^nın ilk kez modern animasyona uyarlanmış hali olması nedeniyle, benim açımdan kıymetlidir. Hem konusu, hem karakterleri, hem müzikleri, hem akıcılığı, hem de eğlenceli halleriyle çok seviyorum (9,5/10) Bir kez daha izleyince, 90^lı yılları ne kadar güzel ve özel yaşadığımızı yeniden hatırladım :’(

avatar
4

Alttakilerinde Dublajları Mevcut 720p Senkronlu:

, Aladdin ?The Return Of Jafar (1994) Alaaddin 2 - Cafer’in Dönüşü
, Aladdin And The King Of Thieves (1996) Alaaddin 3 - Hırsızlar KralıAdminin Cevabı: gönderirsen ekleriz

avatar
3

Filmi yüklediğiniz ve kardeşimi 1 gün daha televizyondaki Sophia saçmalıklarını izlemekten kurtardığınız için teşekkürler. Bu kadar kolay bulacağımı düşünmemiştim.

avatar
4

çook güzeldi walla izleyin bu yaştan sonra ben bile izledim

avatar
3

Çok Güzel olmuş...

avatar
5

Alaaddin hem esprili hemde süper bir konuya sahip ailece izlenebilecek herkesin keyif alacağı bir yapıt.Sitenizdeki kaliteli görüntü ve güzel tüm filmler için teşekkürler waltdisney´in eski çizgi filmlerinide böyle kaliteli görüntüyle izleyebiliyoruz sayenizde. Waltdisney çizgifilmlerinin devamıda gelir umarım.

avatar
1

selam

RASTGELE FiLM İZLE Kendimi Şanslı Hissediyorum