IMDb:
6,9

Ultimo tango a Parigi izle (1972)

Paris'te Son Tango izle

Yorum mu yapmak istemiştiniz ?
  • Sadece üyelerimiz yorum yapabilmektedir.
  • Henüz üye olmadıysanız buraya tıklayarak ücretsiz üye olabilir, zaten üyemizseniz buraya tıklayarak hemen giriş yapabilirsiniz.

Yorumlar

Film Hakkında ... Yorum yapılmış. Bu yorumlara ... cevap verilmiş.

avatar
1

Başı güzel olsa dahi sonu saçmalayıp sıkıcı hale getirmişler birde oyuncu kadrosu az olunca film klasik olmuş

avatar
2

Bu marlon brando denilen pislik kıza tecavüz etmiş. En az onun kadar pislik olan yönetmende göz göre göre buna izin vermiş. Hatta önceden anlaşmışlar. Kızın ağladığı ve tecavüze uğradığı sahne zaten açıkça belli. Kadın bu olaydan sonra toparlanamamış, psikolojik tedavi görmüş. Gerçek sevişme sahnesi yok yani gerçek tecavüz sahnesi var.

avatar
1

@bfa76, tecavüz yok. Yönetmen, Schneider'ın doğal tepkisini filme alabilmek için o sahneden kendisine önceden bahsetmemiş sadece.
Henüz 19 yaşında olan Schneider bu filmden sonra sadece pornografik yapımlardan teklif almaya başlayınca bunalıma girip, 30'lu yaşlarında böyle bir söylenti yaymış.
Bu boş itham yüzünden, herkes o sahnenin uç noktasını kaçırıyor. Esas olay, yönetmenin Brando'ya olan imkansız aşkı. Tereyağı detayı da burdan çıkıyor.

avatar
2

Bu film Marlon Brando'nun sıradan filmlerinden birisidir. Ancak filmin sansasyonu sevişme sahnelerinden birisi yada birkaçının gerçek olması imiş. İzleyip karar vermek gerekiyor.
Hollywood tarihinin konudaki (sevişme sahnelerinin gerçek olması) ilk filmidir. Diğer ikisi "Postacı Kapıyı Herzaman İki Kere Çalar" ve "Temel İçgüdü" filmleridir.

avatar
1

İzleyecekler dublaj versiyonunusıkıntılı yer yer ingilizce
Altyazılı izlemek en iyisi