IMDb:
7,1

The Ring izle (2002)

Halka izle

Halka Yılı Imdb Puanı Site Puanı
The Ring
Halka
2002 7,1 7,8
The Ring Two
Halka 2
2005 5,4 6,7
Rings
Halka 3
2017 4,5 5,4
Yorum mu yapmak istemiştiniz ?
  • Sadece üyelerimiz yorum yapabilmektedir.
  • Henüz üye olmadıysanız buraya tıklayarak ücretsiz üye olabilir, zaten üyemizseniz buraya tıklayarak hemen giriş yapabilirsiniz.

Yorumlar

Film Hakkında ... Yorum yapılmış. Bu yorumlara ... cevap verilmiş.

avatar
3

Filmin tamamını daha önce hiç izleyememiştim. Hep yarım kalmıştı. Bugün itibariyle izleyip yorumlamak istedim. Öncelikle “Scary Movie 3” filminin, tiye alınan çoğu sahnesi ve espirileri bu filmden alıntı. Filmi izlerken yer yer istemsizce güldüm. Yapım yılını göz önüne alırsak filmin kurgusu ve bazı sahneleri orjinal diyebilirim. Ama bence filmin en güzel yanı, sonuna kadar heyecanla merak ettirmesiydi. Samara’nın başından geçen olaylar ve kasetteki görüntülerin nedenini filmin sonuna kadar merak ediyorsunuz.

Bu arada Yeni farkettim, Kanımca 2006 yapımı pulse filminin kurgusu, biraz bu filmden alıntı gibi geldi bana.

Özetle: korku-gerilim filmi seviyor ve izleyecek bir film bulamıyorsanız, filmi izlemenizi tavsiye ederim. Sıkılmadan 2 saat izlenebilecek bir yapım.

avatar
0

nostajı oldum harıka

avatar
1

Mükemmel bir serinin mükemmel bir filmi.

avatar
1

Kategorisinde en iyi filmlerden biri bence. Korku kategorisinde zaten iyi işler çıkmıyor %90 ve muhtemelen çoğu bu filmden esinlenilerek yapılmıştır fakat bu film kadar başarılı olamamıştır. Bu tarz filmlerde böyle iyi bir kurguya sahip film bulmak zor, üstelik korkmak gibi bir isteğiniz varsa kesinlikle doğru bir seçim olur bu film.

avatar
1

?? ???? ??

avatar
4

Gerçekten insan üzerinde psikolojik olarak iz bırakan bir film ( Özellikle çocukken izlenildiyse). Lanetli kasette kullanılan ses, semboller, ve karakterin hayatının ürpertici akışı izleyiciyi germe ve filmin içine sokma konusunda oldukça etkileyici.

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.

avatar
4

Hollywood sinemasının Asya sinemasından çalıp da daha iyisini çekebildiği ender filmlerden bir tanesi. Gerilimi ve merakı diri tutan, izlenmesi tavsiye olunan güzel bir film. Deneyin pişman olmazsınız

avatar
1

fena değildi başarılı bir film

avatar
2

Bu filmi herkez izleyemez aga benden söylemesi he bir de yanlız izlemeyin...

avatar
0

Harika bir kurgu.Yaşı büyük olanlar için Korku gerilim türünde izlenebilecek bir film.daha genç olanlar korkabilir.Admin senden bi isteğim olacak frankestein 2004 hdlersen çok sevinirim kolay gelsin.

avatar
0

Japon yapımı orjinalini beğenenler varmış,ilginç..Tek kelimeyle mükemmel..Samara sadece saçlarını önüne atarak bile korkutmaya yetiyor.(Uzak doğulular kendilerinden soğuttular korkutarak)..Oğul Aidan da performansıyla korkutuyordu.Bu kült filmi beğenmeyen varsa çok yazık.1 kere izlemeniz yetmez,her seferinde farklı bir sırra ulaşıyorsunuz.Ayrıca kaseti film boyunca izlettirip risk altına sokuluyoruz,bu müthiş bir fikir.İletişim araçlarını(tv ve tlf) hedef almış bir felsefesi var.Kızın tv´den çıkma sahnesi hafızalara kazınmış,gerilim ve korkunun doruğuna ulaştırmıştır...İzlememek bir kayıptır...

avatar
0

site sahibi kardeşim aga bazı filmler var onları Türkçe dublaj yapsan süper olacak ıssız ev atm gibi filmler bu filmler en kısa zamanda Türkçe dublaj olarak görmek isteriz Yeşil Bursamıza bekleriz ;)Adminin Cevabı: dublajı ben yapmıyorum malesef cıkınca ekleriz

avatar
0

filimin tarihine bakarsak güzelbi filim