IMDb:
6,7

The Legend of Bagger Vance izle (2000)

Bagger Vance Efsanesi izle

Yorum mu yapmak istemiştiniz ?
  • Sadece üyelerimiz yorum yapabilmektedir.
  • Henüz üye olmadıysanız buraya tıklayarak ücretsiz üye olabilir, zaten üyemizseniz buraya tıklayarak hemen giriş yapabilirsiniz.

Yorumlar

Film Hakkında ... Yorum yapılmış. Bu yorumlara ... cevap verilmiş.

avatar
0

İzlemeyi bırakın, oynaması bile bu kadar sıkıcı bir oyunu (şahsi fikrim) bu kadar keyifle seyrettiren bir filmi ayakta alkışlamak lazım. Hikaye çok güzel, oyunculuklar kat kat güzel, Charlize Theron hepsinden güzel... Daha ne olsun ki!
Bol hareket, aksiyon ya da heyecan arıyorsanız bu filmden uzak durun! Diyalogların ve duyguların ağırlıkta olduğu bir spor filmi bu. İzlerken bunu göz önünde bulundurun.

avatar
1

Hoş tatlı bir anlatı ile ilerleyen, golf sporunda başarılı bir gencin kendini yaşanan acı olaylardan sonra tekrar keşfetmesini konu alan masal gibi bir film. Oyunculuklar karakterler çok iyi. Bir ara bir kez daha izlesem sıkılmayacağım bir film. Güzel deneyimdi teşekkürler.

avatar
0

düşler tarlası tadında huzurlu bir filmdi...

avatar
0

Terapi gibi film bence golfe sıfır ilgim vardı ama 2 saatliğine bu dünyadan çıkıp herşeyi unutturdu akıcı izlenir güzel film

avatar
0

sıcak ve samimi bir film bence izlenmeli

avatar
1

Bu sadece bir oyun. Gölgenden kurtulman gerek özellikle alkol alımı ile ilgili yaptığı söyleyiş dinlemeye değer. Film gayet iyiydi

avatar
3

Bu sadece bir oyun.Etkileyici,abartisiz ,kendi dinamigiyle akip giden basarili ve ilham verici bir film.