IMDb:
8,1

The Iron Giant izle (1999)

Demir Dev izle

Yorum mu yapmak istemiştiniz ?
  • Sadece üyelerimiz yorum yapabilmektedir.
  • Henüz üye olmadıysanız buraya tıklayarak ücretsiz üye olabilir, zaten üyemizseniz buraya tıklayarak hemen giriş yapabilirsiniz.

Yorumlar

Film Hakkında ... Yorum yapılmış. Bu yorumlara ... cevap verilmiş.

avatar
0

başroldeki çocuğu çok geveze yapmışlar.

avatar
1

gayet guzel bir animasyon.

avatar
4

Çok güzel bir animasyondu. Top 250'de görene kadar haberim yoktu. Listeye girmeyi başaran 22 animasyon filmden birisi. Çok iyi bir konusu vardı. Çocuklar ve hatta yetişkinler için bile öğütleyici bir konusu vardı. Herkesi dış görünüşü ile yargılanmaması gerektiğini gösteriyor. Yılına göre animasyon görüntüleri de iyiydi. O görselliği de seviyorum. Ben filmi dublaj izledim ve gayet güzel bir dublajı vardı. Sonradan orijinal seslendirme kadrosunu gördüm. Tanındık isimler varmış. Belki bir ara orijinal de izlemek lazım. Film güncel IMDb Top 250 listesinde geçen sene ki yerini koruyarak 246. sırada yer alıyor. İzlenilir bir animasyon film. İyi seyirler.

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.

avatar
4

Tek kelime yeterli. Harika !!

avatar
5

Harika bir animasyon filmi. Çok keyifli, biraz gizemli ve heyecan dolu bir film. Tehlikeyi hayvanlarda, uzaylılarda falan değil, insanoğlunda aramak gerekir. Herkese, her şeye öryargıyla yaklaşan, sorgulamayan insanlarımız var.

avatar
1

Ehh işte mutlaka izlenmesi gereken bir film değil. Harbidende klişe şeyler vardı sonlara doğru bitsede kapatsam dedim. izlemesemde olurmuş

avatar
0

@Faber, dostum 1999 yılında çıkan bir film bu o zamanlar klişe diye bir şey yoktu senin klişe dediğin şeyler bu filmler ile birlikte ortaya çıktı

avatar
5

Film bir kült olmuş, beklentim yüksek izledim, ve yine de beğendim. Kardeşlerimi topladım, beraber izledik. Filmin verdiği mesajlar basit ama önemli ve güzel.
İnsan anlamadığı şeyden korkar, anlamak da istemez, önyargılarıyla bakar ve at gözlüklerini çıkarmayacak kadar da gururludur, haksız olduğunu kabullenmektense yalan söylemeyi ve yalan bir hayat yaşamayı tercih eder. Kimsenin eylemleri kararlaştırılmış değildir, herkes kendi kaderini kendi çizer, herkesin özünde iyilik ve kötülük vardır ancak hangisini besleyip büyüteceğin ve iyi mi kötü mü olacağın kişinin elindedir, tabi dış faktörler de buna etki eder. Bu kadar mesajın şu 90dk lık çizgi filmde verilmesi aslında neden kültleşmiş olduğunu gösteriyor.

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.

avatar
2

@Bilotector, Çok iyi yorumdu. Fakat spoiler kısmına katılmıyorum.

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.

avatar
4

birden fazla kez izlenebilecek ve hiçbirinde de sıkmayacak çok güzel bir film. 4/4

avatar
5

Mükemmel bir animasyon filmi. İnsanoğlunun içinde ki bencilliği ve acımasızlığı yüzünüze vurunca utanıyorsunuz. Seslendirmeler ve çizimler oldukça iyiydi bir çizgi film değil de bir film izliyormuşum hissine kapıldım resmen. En çok güldüğüm sahnelerden biri başlarda ki atom bombasından nasıl korunacağınızı anlattığı bölümdü, daha girişte savaş karşıtı bir yapım olduğunu belli ediyor yani. Bu arada her ne kadar animasyon olsa da çocuklara has bir animasyon olduğu söylenemez, kesinlikle ve özellikle büyükler izlemeli.

avatar
3

Bir başyapıt değil. Hatta fazlasıyla klişe. Ama çok güzel, eğlencelik, aile ile keyifle izleyebileceğiniz hoş bir film olmuş.

avatar
6

Ailecek izleyebileceğiniz güzel bir animasyon.

RASTGELE FiLM İZLE Kendimi Şanslı Hissediyorum