IMDb:
8,1

The Gold Rush izle (1925)

Altına Hücum izle

Yorum mu yapmak istemiştiniz ?
  • Sadece üyelerimiz yorum yapabilmektedir.
  • Henüz üye olmadıysanız buraya tıklayarak ücretsiz üye olabilir, zaten üyemizseniz buraya tıklayarak hemen giriş yapabilirsiniz.

Yorumlar

Film Hakkında ... Yorum yapılmış. Bu yorumlara ... cevap verilmiş.

avatar
2

Ustanın bu filminde kahkaha atacak kadar çok gülmesem de yüzümde devamlı bir gülümsemeyle izledim. Charles Chaplin döneminin en usta sanatçılarından biri olduğu aşikardır herhalde. Yapımcılığını üstlenmiş, senaryosunu yazmış, filmi yönetmiş ve üstüne baş rolü kendisi oynamış. Adam başlı başına bir yetenek. Mimikleri, estetik hareketleri ve dansı çok iyiydi. Bu kült filmi izlemenizi tavsiye ederim. Film şu an IMDb Top 250 listesinde de 177. sırada yer alıyor. Filmin tekrar hazırlanması kısmı da bayağı zahmetli olmuş anlaşılan. Orijinal versiyonu yok olmuş ve tekrar orijinale yakın yapabilmek için uğraşmışlar. Emeği geçen herkesin ellerine sağlık. İyi seyirler.

avatar
2

birden fazla kez izlenebilecek ve hiçbirinde de sıkmayacak çok güzel bir film. 4/4

avatar
5

charlie chaplin üzerinden 100 yıl geçse de 150 yıl geçse de izleniyor izlenecek de, harika bir başyapıt.

avatar
4

Baba sen nasıl bir adammışsın yaa. O mimikler, haraketler, oyunculuk vallahi muazzam. Her filmini izleyin. Hemde hiç düşünmeden.

avatar
5

Gece gece bütün sinirimi stresimi aldı götürdü. Saygım büyük. Umarım genç nesiller de tanır bilir unutmaz.

avatar
7

Büyük usta Chaplin'in her filmi başyapıttır. Bu filmi de öyle... Özellikle kulübe sekansı harikulade... Filmin müziğini de çok seviyorum.

avatar
8

mükemmel bir filmi izleyin