IMDb:
6,6

Styx izle (2018)

izle

Yorum mu yapmak istemiştiniz ?
  • Sadece üyelerimiz yorum yapabilmektedir.
  • Henüz üye olmadıysanız buraya tıklayarak ücretsiz üye olabilir, zaten üyemizseniz buraya tıklayarak hemen giriş yapabilirsiniz.

Yorumlar

Film Hakkında ... Yorum yapılmış. Bu yorumlara ... cevap verilmiş.

avatar
0

Filmin temposu düşük olduğu için 1.5x yaparak ancak enerjisini artırabildim. Aksi takdirde uyku getirme olasılığı yüksek. Hayatta kalma mücadelesi içerikli film olmasına rağmen o duyguyu verememişler. Pek beğenemedim. 👎

avatar
0

film çok sürükleyici olmamakla beraber günümüzün çok önemli toplumsal bir yarasına parmak basıyor.
Çoğu zaman gazetelerde okuruz ve geçeriz. Mültecileri taşıyan bir balıkçı teknesi battı, şu kadar insan boğuldu. Bu çoğu insan için sıradan bir haberdir. okur geçeriz. Ama vicdanı olan Alman bir doktor yelkenli yatında olaya tanıklık ediyor ve yetkililerin yardıma gelmemesini hazmedemiyor. Olay yerinden ayrılmıyor. Bir şekilde yardımın gelmesini sağlıyor. ve pek çok mültecinin kurtulmasına sebep oluyor. Ama sonuçta insanlığın ölmesi, görevi o insanları kurtarmak olanların ve siyasilerin duyarsızlığı onun büyük bir şok yaşamasına sebep oluyor. Çok etkilendim. Çünkü ben de bir mülteciyim. Maalesef hala günümüzde de böyle siyasıler ve yetkililer var... Hatta mültecilerin lastik botuna ateş edip batıranlar bile var yeterki kendi ülkelerine mülteci gelmesin.

RASTGELE FiLM İZLE Kendimi Şanslı Hissediyorum