IMDb:
6,8

Spies in Disguise izle (2019)

Ajanlar İş Başında izle

Yorum mu yapmak istemiştiniz ?
  • Sadece üyelerimiz yorum yapabilmektedir.
  • Henüz üye olmadıysanız buraya tıklayarak ücretsiz üye olabilir, zaten üyemizseniz buraya tıklayarak hemen giriş yapabilirsiniz.

Yorumlar

Film Hakkında ... Yorum yapılmış. Bu yorumlara ... cevap verilmiş.

avatar
2

Ortalama bir animasyon seyretmeyi bekliyordum. Fakat inanılmaz keyifli bir filmle karşılaştım. Her sahnenin ince planlanması, tasarlanması muhteşem. Diyaloglar inanılmaz keyifli. Will Smith'in seslendirmesi de harika. Zaten karakteri de onun tipine göre tasarlamışlar. Halen devamının nasıl gelmediğini anlamıyorum. Seri haline gelmesi gereken filmlerden.

avatar
1

karakter tasarımları bir animasyon filmine göre zayıf kalmış. sanki seslendirenlere göre tasarlamışlar gibi geldi. o nedenle çok keyif alamadım çünkü dublajla izliyordum. bunun dışında konusu güzeldi ama konuyu işleyiş biçimi çok çocuksu olmuş.

avatar
3

‘Düşmandan korunmak için illaki zarar verici eylemlerde bulunmak yerine yapıcı şeylerle de düşmanlığın etkisinin bertaraf edilebileceği’ felsefesi, güvercinlerin eğlenceli halleri, olay akışı, genelde ajan filmlerinde başrolde siyahi oyuncuların oynatılmamasına atıfta bulunurcasına başrolün siyahi bir karakter olması, heyecan, aksiyon fena sayılmazdı bence (7/10)

avatar
-1

Filmi beğenmedim beklentimi karşılamadı 1 puan bile fazla

avatar
0

Zaman geçirmek istiyorsanız güzel izleyebilirsiniz.