IMDb:
6,4

Severance izle (2006)

Kanlı Mesai izle

Yorum mu yapmak istemiştiniz ?
  • Sadece üyelerimiz yorum yapabilmektedir.
  • Henüz üye olmadıysanız buraya tıklayarak ücretsiz üye olabilir, zaten üyemizseniz buraya tıklayarak hemen giriş yapabilirsiniz.

Yorumlar

Film Hakkında ... Yorum yapılmış. Bu yorumlara ... cevap verilmiş.

avatar
0

Filmi çok hevesli açmıştım ve ilk yarım saati hiç bir şey olmadığı için modum düştü hatta kapatsam mı diye düşündüm ama sonra biraz daha bekliyeyim dedim ve iyi ki demişim. Film asıl yarısından sonra başlıyor ve o kadar güzelleşiyor ki hiç tahmin etmediğim şekilde beni eğlendirdi, Tam 3 sahnede filmi durdurup kahkalar attım. Filmin geneli komik falan değil ama özellikle 3-4 sahnesinde o kadar kaliteli bir mizah sunuyorlar ki gülmemek imkansız.

avatar
0

Mantık hatalarını gözardı ederseniz keyifli bir film izleyebilirsiniz. Zaten gerilim filmi olmasına rağmen, komedi ile harmanlayarak sunmuşlar izleyiciye. Filmin başları biraz sıkıcı olsa da sonradan tempolu bir şekilde ilerliyor. Yılına göre Ölüm sahneleri oldukça kaliteli. filmin çekildiği yer çok etkileyici geldi bana. Bu tarz doğal ortamlarda çekilen korku-gerilim filmleri ayrı bir izlenesi oluyor.

avatar
1

çok güzel eğlenceli macera komedi korku absürt harmanlı bir film 1 dk son dk kadar izletiyor kendini izleyin güzel film emeğinize sağlık admin 10/8.4

avatar
0

'Just a beğgg' aksaninizi s..
Agac tarafindan kapanan yolu inip gecmek yerine diger uzun yoldan yurumeyi secmek komedinin parcasi degil de filmin sacmaligidir ins. Zorla komedi de olmaz gerilimde. bos zamanlarinizda sıkılmak icin birebir

avatar
0

@Breyr, ormanın içinden geçen yolun daha kısa olduğunu söylüyorlar ama. Klasik ingiliz mizahı. Seveni kadar, nefret edeni de var.

avatar
1

@Elifwashere, ileride ayni yola baglaniyor zaten' dediklerini hatirliyorum, nasil daha kisa olabilir? Neyse, haklisinda 7 verdigini gorunce saglam biseyler izleriz diye umutlanmistim ne de olsa 9-10 verdigim filmlere 4 veren birisin ) artik favorilerinden devam ederim bnde orda hakkini yememek lazim .p

avatar
0

"Foursome?" haha.
Bir süredir, hiçbir filmi bir oturuşta bitiremeyecek kadar meşguldü zihnim. Bu çok iyi geldi. Gerilim ayarında, mizah mükemmel. Kafa dağıtmak istediğiniz bir güne ayırın bu filmi.

avatar
1

fena değildi, boş vaktinizde izleyebilirsiniz

RASTGELE FiLM İZLE Kendimi Şanslı Hissediyorum