IMDb:
6,9

Seom izle (2000)

Ada izle

Yorum mu yapmak istemiştiniz ?
  • Sadece üyelerimiz yorum yapabilmektedir.
  • Henüz üye olmadıysanız buraya tıklayarak ücretsiz üye olabilir, zaten üyemizseniz buraya tıklayarak hemen giriş yapabilirsiniz.

Yorumlar

Film Hakkında ... Yorum yapılmış. Bu yorumlara ... cevap verilmiş.

avatar
0

Gaspar Noe'nun Kore şubesi gibi bir film olmuş. Görsellik çok iyi, konu idare eder. İzlemesem de olurdu.

avatar
0

Hani çok eski siyah-beyaz filmler vardır ya, içinde diyalog yoktur ve oyuncular sadece mimikleriyle olayı aktarır falan... Bu film bana onu hatırlattı. Sanırım birçok yoruma müsait olduğu için ana fikir neydi, ana karakterin sorunu tam olarak nedir, pek anlam veremedim ama görsel anlatımı beğendim. Bazı sahneler kahkaha attırırken bazılarıysa midemi ağzıma getirtti. Garip bir tecrübe verdi bana...

avatar
1

Filmi yönetmenini belirtmeden izletmiş olsalar ve bitirdiğimde "Evet ?" diye sorsalar Kim-ki Duk derim. John Woo içinde aynı etki mevcut üzerimde.
Bildik anlatımları terz yüz ederek, romantizmi karşıt simgelerle böyle sunabilmek becerisi "Her yiğidin bir yoğurt yiyişi vardır." dedirtiyor.

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.

avatar
0

Ünlü G. Koreli yönetmen Kim Ki-duk'un bu film dahil, hemen hemen tüm filmleri çeşitli festival ve film yarışmalarında ödül almıştır. Kişilerin psikolojik durumunu direkt olarak ve yakından izler seyirci. Zaman zaman da erotik, gerilim, macera şekline döner filmleri.

avatar
1

Seyredilir.Aile filmi degil.

avatar
3

Ki-duk Kim'in kendine özgü konu ve etkileyici görselleriyle öne çıkan yapımlarından biri
Kıskançlıkla beraber gelen şehvetin,sahiplenme ve sahiplenilme , arzulanma isteğinin nelere mal olabildiğini huzur verebilecek bir ortamda çok güzel anlatıyor

avatar
1

degisik bir senaryo iki psikopat asik kiz daha psikopat entresan . sonuda bekledigim gibi bitti sasirmadim .. güzeldi izlenir ama aile filmi deil o gercek :) . emegine saglik admin kardesim .