IMDb:
7,6

Searching izle (2018)

Kayıp Aranıyor izle

Yorum mu yapmak istemiştiniz ?
  • Sadece üyelerimiz yorum yapabilmektedir.
  • Henüz üye olmadıysanız buraya tıklayarak ücretsiz üye olabilir, zaten üyemizseniz buraya tıklayarak hemen giriş yapabilirsiniz.

Yorumlar

Film Hakkında ... Yorum yapılmış. Bu yorumlara ... cevap verilmiş.

avatar
6

Film akıyor... Çok iyi 🌟

avatar
1

@Tijen, değil mi? 😀

avatar
0

@Overmars, Evet, çok beğendim. 😃

avatar
0

eh işte güzel film

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.

avatar
4

Film harika ve gerçekçi. Uzun zamandır böyle gerçekçi bir olay örgüsü izlemedimdi, gerçekten çok iyi geldi. Keyifli seyirler herkese...

avatar
4

mükemmel fikir süper kurgu

avatar
7

Farklı bir film olmuş ben çok beğendim. Beklenmedik şekilde ilerleyip kendine çekiyor, bir dakikası bile sıkıcı değildi. Tavsiye ederim :)

avatar
6

Böylesine bir kurgudan harika bir seyir zevki çıkarmışlar. Listemde bulunan ama ertelediğim bir filmdi, şimdi daha erken izleseymişim dedim.

Öncelikle filmi seslendirenlerin ağzına sağlık. Yazışmaların hepsini sesli şekilde çevirmişler. Detaylar açısından çok önemliydi benim için. @Kamil arkadaşımızın dediği gibi; filme çekimlerden dolayı önyargılı davranmayın, çünkü baştan sona harika bir sürükleyicilik var. Özellikle teknolojinin zirve yaptığı bu çağlarda, ebeveynler çocukların internette neler yaptığına isteyerek veya istemeyerek çok hakim olamıyor. Film hem genç, hem de yetişkin kitlelere ders niteliğinde mesajlar veriyor.

Bilgisayara oldukça hakim olduğumuz için film boyunca açılan sayfalar, bilgisayarda girilen klasörler, internette yapılan stalk olayları bize çok anlaşılır geliyor. Filmi izlerken kızın babası ile birlikte araştırıyormuş gibi hissettim. Oldukça gerçekçi bir filmdi. Tam film böyle bitecek diyorsunuz; ama yeni bir bilgi, yeni bir araştırmayla olay tekrar enteresan hale geliyor. Bu yüzden son ana kadar merak ederek izledim. filmden çok çok keyif aldım. Tavsiye ediyorum kesinlikle.

avatar
7

Devamlı gördüğüm ve izlemeyi düşünmediğim bir filmdi. Çekim tekniği görünce beğenmeyeceğimi düşünmüştüm. Yanılmışım ön yargının ne kadar yanlış olduğunu bir kez daha görmüş oldum. Film daha başından itibaren ilgi çekici olduğunu belli etti. Çekim tekniğini de izledikçe sevdim. Çok farklı bir şey denemişler. Kullandığımız teknolojik aletler ve uygulamaları kullanarak olayları birbirine çok iyi bağlamışlar. Teknolojinin doğru kullanıldığında ne kadar önemli olduğunu da iyi vurgulamışlar. Filmin gizem kısmı da çok güçlüydü. Bir oraya bir oraya sürükledi durdu. Olayı bir yerden çözüyorsunuz ama zaten olay açıklanmaya başlıyor. Oyunculuklar desen başroldeki oyuncu çok iyi bir iş çıkarmış ortaya. Sanki gerçek bir izliyormuş hissi yarattı. Merakı, tedirginliği, korkusu ve öfkesi bütün duyguları güzel canlandırmış. Benim gibi ön yargılı davranmayın ve bu filme bir şans verin derim. İyi seyirler.

avatar
3

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.

İzleyin Güzel Film İyi Seyirler. 10/7.7
Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.

avatar
3

Güzel izleyin izlettirin .)

avatar
5

birden fazla kez izlenebilecek ve hiçbirinde de sıkmayacak çok güzel bir film. 4/4

avatar
5

Konusu çok farklıydı. Baya iyi film.

avatar
8

İlk sahneden itibaren hipnoz etkisi yaratan çarpıcı bir film. Kusursuz bir olay örgüsüne sahip. Usta ellerden çıktığı çok bariz. Bizzat filmin içinde kayboluyorsunuz. Konsept olarak da türünün en iyisi diyebiliriz. Bana biraz İspanyol filmlerine has o gizem havasını anımsattı. İzleyiciyi asla pişman etmeyecek türden. Kesinlikle izleyin, izlettirin, önerin, paylaşın...

avatar
6

farklı ve güzeldi izleyin izlettirin

avatar
9

Senaryonun sıradışı olmasi sizi hemen kendine cekiyor, cok iyi hazirlanmis ve hikayeside guzeldi . Ortaya saglam biseyler cıkarmak için milyon dolarlar harcanmasına gerek olmadigininda cok guzel bir kanıtı , neymis efendim demek ki bir macbook bile yeterli oluyomus :) 10/10

avatar
6

Kesinlikle izleyin!!!

avatar
5

Herkese tavsiye ediyorum filmi

avatar
6

Eğlenceli bir gizem filmi olmasını bekliyordum. Beklediğimden çok daha fazlasını yaptı. Güzel bir anlatımı olan ve cidden iyi bir senaryoya sahip sürükleyici harika bir film.

avatar
6

kesinlikle izleyin

avatar
6

İyi kugulanmış beğendim. Konusuylada farklı bir film olmuş...

avatar
8

mükemmel bir filmi izleyin

avatar
8

Sosyal medya hakkında kült bir film olacak sanırım, ileriki zamanlarda. İnanılmaz akıcıydı, çocuğumuzun sosyal medyada neler yaptığını bilmemizin önemini anlatan müthiş bir film olmuş. Hem sosyal hem de gerçek hayatta ilgilenmemiz gerektiğini, ayrıca internete hakim olmanın ne kadar hayati olduğunu da sergiliyor. Bence 10 puanı hak ediyor .,)

avatar
5

Sosyal medya eleştirisi güzel işlenmiş evlat sevgisini başarılı işlemiş akıcı bir film.

avatar
5

Tamamen gizem konulu bir film. Gizem konusunda sıkıntı yokta ben çok aksiyon sever olduğum için bana durgun geldi. İzlemenizi tavsiye ederim ama. Bu film gibi bir örnek olarak da El Cuerpo var oda çok güzeldi.

avatar
5

Filmi çok beğendim aldığı puanda zaten ortada konuşmaya fazla gerek yok.

avatar
5

uzun zaman sonra izledigim nadir guzel filimlerden. ilk bolumu biraz yavas gecsede konu butunlugu ve gizem seyirciyi filmin icinde tutmaya devam ediyor. kucuk mantik hatalari haricinde gayet basarili bir filim olmus. kesinlikle izlemeye deger.

avatar
5

Bu filimi gece yatarken öylemesine açmıştım. İzlerken de uyurum dediydim. Sonuna kadar heyecanla izlemiştim. Uykum da kaçmıştı :) Güzel film.

avatar
0

@Murat974, filmi*

avatar
7

21. Yy teknolojik izdüşümleri ile klasik sinema temalarının başarılı bir şekilde harmanlanmış olduğu akıcı bir film. Sürprizle biten bir son da cabası. İzlenecek filmler arasına almanızı öneririm. Puanını hak eden bir film.

RASTGELE FiLM İZLE Kendimi Şanslı Hissediyorum