IMDb:
7,9

Padman izle (2018)

izle

Yorum mu yapmak istemiştiniz ?
  • Sadece üyelerimiz yorum yapabilmektedir.
  • Henüz üye olmadıysanız buraya tıklayarak ücretsiz üye olabilir, zaten üyemizseniz buraya tıklayarak hemen giriş yapabilirsiniz.

Yorumlar

Film Hakkında ... Yorum yapılmış. Bu yorumlara ... cevap verilmiş.

avatar
0

gerçekten harika bir filmdi konunun ne olduğunu hiç bilmeden başladım nerelere geldi dram ve komedi tavsiye ederim kesinlikle.

avatar
1

Yüzlerce Hint filmi izledim, henüz sosyal mesaj içerip de beğenmediğim bir filmleri bile olmadı. Hintliler vermek istedikleri mesajı bize yine şahane bir filmle sunmuşlar. Filmde geri kalmış ülkelerin, toplumların kanayan bir yarasına parmak basılıyor. Filmi izlerken bir yandan yoksulluğa sövdüm, bir yandan geri kalmışlığa üzüldüm, bir yandan Padman’in mücadelesini yürekten destekledim. Ortaya izlemesi bazen -gerçekleri yüzümüze tokat gibi vurmasından dolayı- üzücü ancak Padman’in azmini ve umudunu gördükçe içimizin kıpır kıpır olduğu bir film çıkmış. Bu gibi konularda bir nebze daha olsun bilinç kazanabilmemiz açısından bu filmi tüm hemcinslerime öneriyorum.

avatar
1

Şimdi kontrol ettim de filmde hayatî öneme sahip 55 rupi, 6 liraya-80 cente falan denk geliyor. Hakikaten bu kadar adaletsiz bir dünyada yaşadığımızı gördükçe içim burkuluyor ya.😕

avatar
2

İlk başta olm böyle konu mu olur lan diye girdim filme ama oynculuklarıyla olsun mzikleriyle olsun hakikaten çok güzelmiş film :)

avatar
1

Hayatımda bu kadar anlamlı bu kadar hayatın içinden bir film görmedim.. Toplum yargıları, kabulleri bir yana en önemlisi de insanın içindeki o tutku neler yapabiliyormuş görmüş olduk.. Mutlaka izlemelisiniz..

avatar
1

Tabular, ön yargılar ve imkansızlıklara karşı tek bir süper kahraman: PAD-MAN!!! :) Sıkılmadan izleyebilirsiniz.

RASTGELE FiLM İZLE Kendimi Şanslı Hissediyorum