IMDb:
7,9

My Name Is Khan izle (2010)

Benim Adım Khan izle

Yorum mu yapmak istemiştiniz ?
  • Sadece üyelerimiz yorum yapabilmektedir.
  • Henüz üye olmadıysanız buraya tıklayarak ücretsiz üye olabilir, zaten üyemizseniz buraya tıklayarak hemen giriş yapabilirsiniz.

Yorumlar

Film Hakkında ... Yorum yapılmış. Bu yorumlara ... cevap verilmiş.

avatar
0

Tam bir başyapıt, izleyin, eşe dosta çoluk çocuğa bildiğiniz tanıdığınız herkese izlettirin. Vermek istediği mesajları kavrayabilecek olgunluktaysanız, ne kadar değerli bir film olduğunu anlayabilirsiniz.
https://www.youtube.com/watch?v=Ntqj8-qs_Ds

avatar
1

Her ne kadar Hint filmi aşığı olmasam da çok başarılı bir filmdi. Çok uzun olmasına rağmen hiç sıkılmadım, verdiği güzel mesajlar ve bu mesajları kamu spotu gibi değil de güzel bir işleyişle vermesi filmin bu kadar iyi olmasını sağlamış.

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.

avatar
0

Bir çok insanı mesaj içeren dram yüklü bir film.. Gerçekten suçlu kim?? Amerika mı? Sözde Müslümanlar mı? Bence cevap ; 2.si..

avatar
1

hint sinemasında sevdiğim nadir filmlerden biri oldu.

avatar
1

super,izlenmeli

avatar
1

ÇOK ETKİLEYİCİ BİR FİLM MUTLAKA İZLENMELİ.

avatar
2

Aydın Canlı sen malmısın lann? Hakaret diye algılama. Merakımdan soruyorum ? GERZEKK..!!

avatar
1

muhteşem kelimesi az kalır bu filme..izledigim en muhtesem filmdi.herkes izlemeli

avatar
0

gercekten chok guzel bi filim gerchekten insanlar 2 ye bolunur iyiler ve kotuler ..Allah bizi kotu insanlardan sakinsin amin ..

avatar
0

Abartılacak bir film değil.Bizden birisi yanlış yapıyorsa onu düzeltmekte bizim işimiz olmalı.Tabiki her bir müslüman dinini tebliğ etmekle mükelleftir ama eşit şartlarda olmalı. Sürekli suçlanan ve kendini savunan şeklinde olmaz.özetle, ağır hıristiyan propagandası iğne hıristiyana çuvaldız müslümana yersen.Subliminal mesajlar: müslümanlar camide kötü adam ne derse evet diyor sonra iyi adam konuşuyor onada evet diyorlar. Mesaj müslümanlar koyundur nereye çeksen oraya gider aptaldırlar çıkıyor. birde baştan sona kiliselerden çıkmadı en huzurlu olduğu anlar kiliselerdeydi huzurla doldu taştı ve bir defa iki arada bi derede camiye girdi ordada (konuşan adamın haksızlığına takılmayın subliminal mesaj altbeyine verilir geneli görür neyse uzun hikaye) sinir krizi gecirdi huzursuz oldu. birde bunu okuyan olurda subliminal mesaj ve etkileri konusunda bilgili değilse azcıkta dinen sıratı sarhoşkende geçerim diyen biriyse beni şimdi dikkat çekeceğim imgesel subliminal mesajlardan vuracaktır :) buyursun vursun ne diyeyim.camide adam taşlama - şeytan taşlama : mesaj: camilar şeytan dolu dolayısıyla kötülük dolu.2.part ın 61 dakika 37 ve 40 saniye arasını tekrar izleyin. elektirik diregine ve onu taşıyan insanların oluşturduğu mizansene dikkat. İsa nın çilesi muhabbeti.daha neler neler.

avatar
0

film çok güzel kesinlikle izleyin

avatar
1

öncelikle bu yorumu uzun diye okamamazlık etmeyin lütfen!!
bu filmi bana bir arkadaş önerdi ve izlemeye karar verdim.ve düşünüyorum ki Allah bu filmi bana izletmeyi nasip etti.nedeni ise tam geçen hafta bugün ben sohbete gitmiştim ve etkilenip (aynı bu filmdeki gibi) namazımı falan kılmaya başladım ama bu kısa sürdü.ama kısa sürede olsa o zamanda Allah´ın bunu bana nasip ettiğini düşündüm.ve o gün sohbette ´´Allah sevdiği kullarına ibadet etmeyi nasip eder´´ demişlerdi.bende Allah´ın sevdiği kuluyum diye düşündüm.aynı şekilde bu filmde bana ibadet etmem için Allah´ın bir yardımı.yani aklımın başıma gelmesi için.bu filmde gerçekten çok önemli şeyler öğrendim.kimseye boyun eğmemeyi.inançlarına göre insanları yargılamamamız gerektiğini gibi... siz yeter ki inanın Allah size kapı açar.´´neye inanırsan inan ilk önce iyi birisi olmaya çalış.´´

avatar
0

Aydın Canlı adlı kardeşim dediğin iki gramlık bilgisi olan insanlardan olarak(ki ben çok bilirim diyen şüphesiz yanılgıdadır) şunu söylemek isterimki bildiğim kadırıyla erkek müslüman müşrik bayanla evlenebilir tam tersi olmaz. ikincisi devletini vatanını insanları korumak uğrunda olanları Allah(cc)´ın cennetıne almayacagını nasıl söylersin . ŞÜPHESİZ O MERHAMET SAHİBİDİR VE BAĞIŞLAYANDIR BİZİ BAĞIŞLAYACAK VE AFFEDİP CENNETİNE ALACAK YARATILMIŞLARDAN EYLESİN . (AMİN) .

avatar
-1

Tamamen Forrest Gump özentisi bi film . Özenmeye çalışmışlar ayrıca Forrest Gump´un yanında çok vasat kalır .

avatar
0

benşunusölemek isterim khan ve kajol çokgüzel oyuncular ruh ikizigibiler filimin konusunu çokiyi anlatınız bizlere sevginin merhametin herşeyin üstesinden geleceğini gösterdiniz ve hepimiz kardeşiz ALAHIM bizleri fitne fesat şirkekoşan insanlardan korusun AMİN

avatar
1

webteizle sitesine emekleri için çok teşekkürler. Film mükemmel bir yapıt. insanlar ikiye ayrılır iyi veya kötü. bu film de ancak iyi olarak adlandırılır. Allah´a yakın olmanın yolu nefret ya da savaş değildir sevgiden geçer.

avatar
1

ya çok güzel bir film bence hem evrensel bir nitelikte .hint film leri genelde güzel...

avatar
0

hiç düşünmeden izlenecek bir film ayrıca site yöneticilerine teşekkürler

avatar
0

Mükemmel bir Başyapıt.Mutalaka izleyin tek bir saniye bile düşünmeden...

avatar
0

Fazla söze gerek yok tam bir başyapıt :)

avatar
-2

İslami bilgisi çok olan kişi bu filmin ne kadar kötü olduğunu anlar! bir kere müslüman bir erkek müşrik yani Allahtan başkasına tapan biri ile evlenemez ama filmde adam müşrik bir kadınla evleniyor Allah bunu kuranda haram kılmıştır ikincisi cihad Allahın emridir size karşı savaşanlara sizde Allah yolunda savaşın AMERİKA KAFİRİ müslümanlara karşı savaşıyor ve bizde kısasa kısas onlara karşılık veriyoruz! ikiz kuleler gibi ayrıca yeryüzünde Allahın dini hakim oluncaya kadar Allah yolunda savaşın diyor Allah azze ve celle kiliseye gidiyor dua ediyor inşaallah cennette gitmiştir ölen müşrik çocuk için diyor kuran ve sünnetle sabittir müslümandan başkası cennete giremez! yani filme o kadar çok reddiye yapılabilir ki başından sonuna kadar beş kuruş etmez bir film! islami açıdan bakınca böyle ama siz avamlar yani iki gramlık islami ilimlilere göre çok güzel bir film =)

avatar
0

@Ziyaretçi, İslami bilgisi olan kişi sen değilsin galiba söylediklerinin İslam ile alakası yok.
Kısasa kısas deyip sivilleri öldürmek mi İslam, sen İslam'ı çok yanlış anlamışsın yada ironi yapıyorsun.

avatar
1

@Aydın Canlı (Ziyaretci), filmi 2013 yılındA yorumlamış uzak bi tarihte bu yanıtı görceğini sanmıorum ama islami bilgisi zayıf olan kendisiymiş bu zamanda ve sonraki zamanlarda izleyecekler için ve belki sizde görürsünüz bir kere dinimizde erkek müslüman olmayan bir hanımla evlenebilir kadınlar müslüman olmayan bir erkekele evlenemez bunun sebeplerini araştırın ikincisi cihad konusu örnek biz müslümanız ülkemiz var ve bunun için savaşırız ama Allah akledin dior amerika gibi kafirle dolu bir ülkede bir avuç müslümanın cihad etmesi akıllıca deil ahmakçadır filmde bunu o yola başvurmadan başarmış bir adam görmek bnce kandan daha gzl çünkü bu kafirlerin kalplerine hidayet düşürebilir kilisede dua etme konusu adam saf farkındamısınız kalbi herhangi bir insan gibi deil özel bi durumu var ölen müşrik çocukta benim b,ildiğim kadarıyla çocuklar müşrik olmaz her bebek müslüman doğar ve çocuklar müslümandır çocuklar henüz doğru yanlış nedir ayırt edemez herkeze avam diyen bir insanın dini bilgisinin bu derece zayıf olması film din ırk farkı olmadığını herkezin insan olduğunu vurguluor başından beri ve müslüman olmayan birinin eksik sadece bildiği kadarıyla müslümanlığı böyle saygılı görüp böyle bir film yapmış olması iyi bişey filme başlarken karşıt önyargılı bir fikirle başlamış ve öyle bitirmiş bu arkadaş gördüğü yerdende abuk sabuk bi çok yorum yapmış bilir gibi

avatar
0

harika bir film

avatar
0

bu filmi izlememiş olan varsa izlediğiniz diğer filmleri düşünün en iyisini seçin. işte o seçtiğiniz filmden daha güzel bir film izlemek üzeresiniz.

avatar
0

Aklınıza koyduğunuzu yapabileceğinizi anlatan mükemmel bir film. Kesinlikle izlenmeli bir ders alınmalı

avatar
0

süper bir film kesinlikle izleyin

avatar
0

helal olsun bu filmi çekenlere, ve bu siteye koyanlara adamlar sağlam film yapmışlar ölmeden izlenmeli :D

avatar
0

poLis memuru dediki, naber? :D süper bi film izleyinnnnnn

avatar
0

ilk defa bir filme yorum yazıyorum.. Bir film hastası olarak nerdeyse çoğu popüler filmi izledim ama bu filmi bu zamana kadar nasıl olduda izlemediğimi anlamadım kesinlikle bu zmana kadar izlediğim en iyi içerikli harika ötesinde bir film..

avatar
0

harika,sözlerin anlatamayacağı güzellikte bir film, tüm duyguları bu filmde yaşıyorsunuz, evrensel iletileri var ,sevgi,insanlık,insan hakları gibi. mutlaka izleyin.

avatar
0

10 üzerinden 20 izlenmesi gereken ve klasikler arasına gircek çok hoş bir film

avatar
0

Arkadaşım film´i izlerken aglayanlar var ben de agladım demek ki etkilenmişiz dimi demek ki ortada bir sanat var oyunculuk var gerçekçilik TAVSİYE EDİP İZLEMENİZİ İSTEDİĞİM filmler arasında okadar söylüyorum

avatar
0

hintler gerçekten film yapmayı biliyo. sadece izleyin süperrrr!!!

avatar
0

wepteizle sitesini 50. girişim.. ve my name is khan 50. izleyişim !

avatar
0

gerçekten izlediğim ve izlenecek en kral yapım çok teşekürler emeği geçen herkese

avatar
0

hayatımda izlediğim en iyi filmlerin arasında yerini aldı...

avatar
-1

KESİNLİKLE İZLEMEYİN ARKADAŞLAR YORUMLARA ALDANIP AÇMAYIN BİLE TEK KELİME İLE BUGUNE KADAR İZLEDİGİNİZ EN İGRENÇ FİLM OLACAKTIR ÇÜNKÜ.

avatar
-1

ya arkadaş ben ne diyim artık yorumlara aldanıp izledik filimi yemin ederim daha önce bu kadar saçma film izlemedim bn ulan 1.ci kısımı izledim hadi dedim sonradan güzelleşir film sonuna kadar izledim hep aynı ne saçma bi film arkadaş ya 140 dk mı çaldı haramı zıkkımı olsun xd

avatar
0

orta sekerdi okadar da süper değildi

avatar
0

cok güzel filmdi.mesaji cok önemliydi.yönetici arkadasa teskkürler.sitenizi baskalarina da tavsiye ediyorum.

avatar
0

Admin film 2 part mı yoksa iki tane izleme seçeneği mi var çözemedim ona göre izlicem. :)

avatar
0

arkadaşlar çok güzel bir film herkese tavsiye ediyorum vakit kaybı olan diğer filmleri izleyip böyle güzel yapıtları görmezden gelmeyelim.

avatar
0

Benim adım kahn ve ben terörist değilim... Bu film okadar cok sey anlatmıs ki aglattı güldürdü.. Keske hepimiz bir kahn olabilsek.. Mutlaka izleyin pişman olmayacaksınız.

avatar
0

hayatimda izlediyim en guzel iki-uc filmden biri mukemmel desem az olur hayatimda izlediyimde filmlerin 1000-ne yakin oldugunu desem. bu film icin yalniz onu demek istiyorum izlemdiyseniz cok sey kaybetmissinizdir!!!admin sanada da cok tesekkur ediyorum!!

avatar
1

cok guzel bır fılmdı bu fılmde uzuldum sevındım suna ınandım kı aslında hepımız kardesız.ama bızı ayıran ayrıstıran otekılestıren dınler gruplar grupcuklar olmasa ........

avatar
1

Gerçekten mükemmel bir film, ağladım da ayıptır sölemesi. Teşekkürler emeğinize sağlık...

avatar
1

gerçek islamı,günümüzdeki tüm sorunların nasılda basitçe çözülebileceğini ,insanlığı,sevgiyi bu denli güzel ve başarılı anlatan bir filmdi....uzun olmasına rağmen pür dikkat izledik...çözümler bu kadar basit işte ama yüreğinde nefret değil SEVGİ olana:)nefretle değil sevgiyle kalın...:)

avatar
1

ya admin siten guzel filmler guzel ama senin nasil biri oldugunu bilmiyorum (şaka) gerçekten emeyinize sagilik başarilarinizin devamini diliyorum herkes mutlaka izlemeli

avatar
1

bu site 1 numara admin teşekkürler :) biz etkileyici bişeyler yazmıoz diye cevap vermiyosun editör ayıp oluo :)Adminin Cevabı: ne diyecem bilemedim şimdi

avatar
1

ömrümde izlediğim en güzel ve en keyif aldığım bir flimdi mutlaka izleyin

avatar
1

muhteşem harika bir film yağmur adam filmi tarzında yapılmış ama bence ondan daha güzel bir film kesinlikle ama kesinlikle izlenmesini tavsiye ederim izlememek bir kayıp....

avatar
1

Filmi izlerken ağladım. Bu filmi tavsiye etmek istiyorum fakat doğru kelimeyi bulamadım bu yüzden
( Sadece izleyin )

avatar
1

güzel bir film ve cok güzel bir konuya deginilmiş heryastan herkes için uygundur buyorumu gören izlesin bence :)

avatar
1

güzel bir film. izleyin birşey kaybetmezsiniz..

avatar
1

mükkemel bir film herkesin seyretmesini tavsiye
ederim

avatar
1

sabredersenız cok guzel bır fılm gosyaslarınıza hakım olamayacaksınız......kesınlıkle tavsıye ama sabretmek sartıyla

avatar
1

film çok güzel müslümanlığı çok güzel anlatmış müslümanlar terorist değildir.

avatar
1

Başlarda bazı sahnelerde gözünüzden yaşlar gelecek..Bu damlalar kurumadan bir sonraki damlalar da akıverecek.. Oyunculuk, senaryo, verilmek istenen ders...Herşeyiyle dört dörtlük bir yapım. Hani derler ya, "Şu filmi izlemeden ölmeyin" diye.. Ölmeden önce izlemeniz gereken filmler listesinde en ön sıralarda yer alacak bir şaheser. İyi seyirler

- Ayrıca, bu filmi istek üzerine 720p olarak ekleyen site yöneticisiyöneticilerine de teşekkürler. Shah Rukh Khanın tüm filmlerini 720p eklemeniz iyi olacaktır. Zira bu filmden sonra birçok kişi Shah Rukh Khan fanı olacaktır. Çok başarılı bir iş çıkartıyorsunuz. Elinize sağlık..

Editörün Cevabı: Çok teşekkür ederiz beğeniniz ve güzel düşünceleriniz için.syg

avatar
1

Harika bir film, yapımında emeği geçen herkesten Allah razı olsun..11 Eylülün iç yüzünün anlaşılmasında ve gerçek müslümanlığın imajıı anlaşılmasında önemli bir film, tavsiyedir.

avatar
1

Lütfen seyredin...

avatar
1

Eklediginiz icin tesekkurler.Emeginize saglik

RASTGELE FiLM İZLE Kendimi Şanslı Hissediyorum