IMDb:
6,8

Mad Max izle (1979)

Çılgın Maks izle

Mad Max Yılı Imdb Puanı Site Puanı
Mad Max
Çılgın Maks
1979 6,8 7,2
Mad Max 2
Çılgın Maks 2: Savaşcı
1981 7,6 8,5
Mad Max Beyond Thunderdome
Mad Max 3
1985 6,2 7,3
Mad Max: Fury Road
Çılgın Max: Öfkeli Yollar
2015 8,1 8,7
Furiosa: A Mad Max Saga
Furiosa: Bir Mad Max Destanı
2024 0,0 10
Yorum mu yapmak istemiştiniz ?
  • Sadece üyelerimiz yorum yapabilmektedir.
  • Henüz üye olmadıysanız buraya tıklayarak ücretsiz üye olabilir, zaten üyemizseniz buraya tıklayarak hemen giriş yapabilirsiniz.

Yorumlar

Film Hakkında ... Yorum yapılmış. Bu yorumlara ... cevap verilmiş.

avatar
0

George Miller iyi bir yönetmen ama bu film neredeyse sıfır bütçeyle çekildiği için o bile gerçekten çok kötü bir iş çıkarmış maalesef. Kağıt üzerinde fikir ve isim olarak Mad Max olmasına rağmen film olarak bunu o dönemdeki şartlarla canlandıramamışlar. Sıkı bir Mel Gibson hayranı değilseniz ve onun 20'li yaşlarındaki halini merak etmiyorsanız ilk Mad Max günümüz standartlarında izlenemeyecek durumda artık. Yarım saat izledim ve yeterli geldi. Açıkçası bundan sonra devamını merak etmiyorum. 5 puanı da filmin nostaljisine saygımdan veriyorum.

avatar
0

Gayet iyi.
8/10

avatar
3

Eski filmleri izlemeyi severim ve Mad Max serisi de nam salmış yapımlardan. Fakat bu filmi izlerken haddinden fazla kopmalar yaşadım. Olayların nasıl başladığı ve geliştiği anlatılırken biraz daha sürükleyici olmasını beklerdim. Yine de Mel Gibson'ın genç hali her şeyi bertaraf etti. İyi seyirler.

avatar
2

Çekildiği yıla göre çok iyi kamera açıları ve sahneleri vardı. Ben ilk film daha apokaliptik başlayacağını sanıyordum. Olayların en başını anlatan bir film olmuş. Diğer filmlerde apokaliptikliğin biraz daha artacağını var sayıyorum. Ve ara soğutmadan direkt 2. filme geçiyorum.

avatar
4

Güzeldi beğendim

avatar
5

Seriyi izlememiş arkadaşlar için öneririm. Özellikle post apokaliptik filmlerden hoşlananlar için kaçırılmayacak kült bir film serisi.

avatar
-4

film yarıdayken hata verdi. bir daha da takıldığı yere geri dönemedim. yapcağınız siteyi sikiyim ne diyim size ..

avatar
2

çocukluğumuzun filmi.o zamanlar kanal d de çıkmıştı beklerdik aylarca çıksın diye.

avatar
1

bir başyapıt..teşekkürler admin

avatar
1

Ben yaptım ripledim bu filmleri Türkçe dil seçeneğide mevcut tüm seriyi yaptım teşekkürler... ;)Adminin Cevabı: hda da iseniz teşekkürler o zaman

avatar
1

admin teşekkürler serinin diğer 2 filminide bekliyorum eline yüreğine sağlık

avatar
1

çok küçükken izlemiştim çocukluk aklıyla güzel bi filmdi.şimdi görünce duygulandım o güzel günler geldi aklıma...niye duygulandırıyosun la beni admin

avatar
1

Harika bir film, teşekkürler!