IMDb:
6,6

Kalashnikov izle (2020)

izle

Yorum mu yapmak istemiştiniz ?
  • Sadece üyelerimiz yorum yapabilmektedir.
  • Henüz üye olmadıysanız buraya tıklayarak ücretsiz üye olabilir, zaten üyemizseniz buraya tıklayarak hemen giriş yapabilirsiniz.

Yorumlar

Film Hakkında ... Yorum yapılmış. Bu yorumlara ... cevap verilmiş.

avatar
1

Mikhail Timofeevich Kalashnikov'un bir mucit olarak zorlu çalışmalarının hikayesi anlatılırken,doğuştan gelen bir yeteneğin de olması gerektiğinin altı çiziliyor.Böyle olmasının en önemli ispatı da eğitimsiz olmasına rağmen elde ettiği başarı.Tabi filmde,bu azimli çalışmanın bir diğer önemi de vatan sevgisi ve vatana hizmetin önem arzetmesi masajı da ayrıca veriliyor.İyi seyirler.

avatar
1

Güzel bir filmdi, dönemin şartları, Kalaşnikov'un meydana geliş hikayesi vs gayet güzel anlatılmış ama benzerleri ile yarıştığı bir dönemde, neden diğerlerinden üstün olduğundan hiç söz edilmemiş

avatar
0

Güzel bir dönem ve biyografi filmi olmuş. Hemen hemen herkesin duyduğu kalaşnikof tüfeğinin yapım aşamasını iyi bir şekilde anlatmışlar. Ruslarda bu dönem filmlerini iyi yapmaya başladılar. Silah Dünya'da yaklaşık olarak 100 milyon adet üretilmiş. Ve kim bilir kaç kişinin ölümüne sebep olmuştur. Savaş böyle bir şey işte. Sen kendi ülkeni savunmak için bir silah icat ediyorsun ama bütün dünya yayılıyor. Bu arada filme çok söylenen Mişa kelimesi Rusça da ayıcık demekmiş, Mihail isimin kısaltılmasıymış. Merak edip araştırdım. Filmin ilk sahnesi haricinde savaş kişiye sahnesi yok. Biyografi filmi olduğu için kişiye odaklanılmış. WW2 severlerin ilgisini çekebilir.

avatar
0

Bu film izleyince Türkiyenin geçenlerde üretilip çalınmaya çalışıldığı silah aklıma geldi gururlandım vay be dedim adamlar yapıyor. azimle fare dağı s*ker :D

avatar
1

Tahsili olmayan ama vatanını seven bir köylünün 20. yüzyıla damga vuran icadının nasıl ortaya çıktığını izlemek istiyorsanız Rus yapımı bu film tam size göre.

avatar
1

biyografi tarzında bir film, savaş sahneleri çok çok az.. durgun geçiyor. genel olarak 10 üzerinden 7

avatar
1

Kalasnikof bilgimizi gelistirdik.Tesekkurler

avatar
1

Gerçekten çok güzel anlatılmış izlemeye değer

avatar
1

Bu filmi sitenizde gördüm. Biyografi türünde yazınca düşünmeden izlemek istedim. M. Kalanikov'u biliyorum tabii, ama şimdi tanıyacağım. Çok teşekkür ederim.
Ayrıca G.Kore'li ünlü yönetmen Kim Ki-duk'un filmlerini de yayınladığınız için teşekkürler.

avatar
1

Muhteşem bir silah öyküsü...Emeği geçenlere teşekkürü borç bilirim...