IMDb:
4,8

IO izle (2019)

izle

Yorum mu yapmak istemiştiniz ?
  • Sadece üyelerimiz yorum yapabilmektedir.
  • Henüz üye olmadıysanız buraya tıklayarak ücretsiz üye olabilir, zaten üyemizseniz buraya tıklayarak hemen giriş yapabilirsiniz.

Yorumlar

Film Hakkında ... Yorum yapılmış. Bu yorumlara ... cevap verilmiş.

avatar
2

İzlerken belkide dünyamızıda böyle bir son bekliyor dedim.. Ne az sahip çıkıyoruz, saygı duyuyoruz bize yaşam veren dünyaya, evimize. Güzel filmdi.

avatar
-1

2-3 kişi film yapılmış resmen. Ama güzel, özellikle dram olarak beğendim.

avatar
0

film sıkıcı ama verdiği sübliminal mesaj güzel bence

avatar
2

TV'de fragmanını gördüğümde ilgimi çekmişti... 'Jupiter'in uydusu 'IO' hakkında film... Bulmaca bulanlar 'IO'yu muhtemelen herkesten daha çok bilir... =] 'Netflix'ten beklentim giderek azalıyor... Bu filmin senaryosunun yapımcıların birden fazla reddettiği senaryolar arasında olduğunu biliyormusunuz..? 'Netflix' ne zaman bize reddedilen senaryolar harici yeni bi içerik sunucak acaba merak ediyorum... Mantık hatalarını saymıyorum muhtemelen saymaktan sıkılırım... 8 milyar insan, siyah kan hikayesi ve ölü beden yok... Bütün dünyayı 'Çernobil'e çevirmişler... Bana 'Stalker' oyununu anımsattı... Adamlar 'The Martian'ı dünyada çekmişer... =] Sonuç olarak oldukça sıkıcıydı... İzlemek isteyenler genede izleyebilir... Sonuçta bi 'Scorpion King' değil... =]

avatar
1

Film o kadar kötü ki anlatamam BırAk zaman kaybını yanından bile geçilmez

avatar
2

Zaman kaybı film ha başladı ha başlıcak derken bişey olmadan bitti.

avatar
1

Konu güzel fakat film vasat kalmış. Son zamanlarda çok yapılan az oyuncu ile yapılan filmlerden. Film kısa olduğu için müsait bir zamanda izlenilebilir.

avatar
1

Çok kötü tavsiye etmem

RASTGELE FiLM İZLE Kendimi Şanslı Hissediyorum