IMDb:
5,6

Hold the Dark izle (2018)

izle

Yorum mu yapmak istemiştiniz ?
  • Sadece üyelerimiz yorum yapabilmektedir.
  • Henüz üye olmadıysanız buraya tıklayarak ücretsiz üye olabilir, zaten üyemizseniz buraya tıklayarak hemen giriş yapabilirsiniz.

Yorumlar

Film Hakkında ... Yorum yapılmış. Bu yorumlara ... cevap verilmiş.

avatar
0

Film gitmiş.

avatar
1

@-Kurtbey-, alternatif ekle butonu ile getirebilirsiniz.

avatar
-2

Kitap uyarlaması, kitabın nasıl olduğunu bilmiyorum konu da gram ilgimi çekmediği için okumayacağım. O yüzden kitaba ne kadar uygun olup olmadığını bilmiyorum umrumda da değil. Filmi bitirince elinizde şunlar var:

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.
Ne kadar sıkıcı konular bunlar ya. Ne karakterlerin düzgün bir motivasyonu var. Ne tatmin edici bir son. Gördüğüm en saçma salak aksiyon sahnelerinden biri de filme hiç yardım etmiyor.

Hangi sembollerle ne anlatırsan anlatsın sıkıcı. İzlemeye değer değil. Zamanınızı böyle bir filmle harcamamanızı tavsiye ederim.

avatar
0

netflix pişmanlıktır.

avatar
0

Ha bu arada filmin anafikrinin insanların melek(iyi) veya şeytan(kötü) olabildikleri ve hem iyilik adına hem de kötülük adına insan öldürebildikleri (zarar verdikleri) olduğu söylenebilir. Ama çok fantastik/gizem biçimide aktarılmış ve mesaj kaybolmuş filmde.

avatar
1

Yine upuyduruk bir netflix filmi. Gizemli olacağız diye saçmasapan bir ürün. Sakın puanına kanmayın. En fazla 4 eder. Zaman kaybı. Ver birisinin eline kamerayı, ipe sapa gelmez diyaloglar, neden olduğu anlaşılamayan şekilde alçak sesle konuştur vs. olsun netflix filmi. Sakın ha düşünmeyin bile hiç acaba diye. Geçin başka filme doğrudan

avatar
1

Benim devreler yandı. Anladığım tek şey insandan korktuğun kadar hayvandan korkma, başkada bir şey anlamadım. İzleyenler lütfen yorum yapsın niye böyle oldu bu film.

RASTGELE FiLM İZLE Kendimi Şanslı Hissediyorum