IMDb:
7,2

Girl izle (2018)

Kız izle

Yorum mu yapmak istemiştiniz ?
  • Sadece üyelerimiz yorum yapabilmektedir.
  • Henüz üye olmadıysanız buraya tıklayarak ücretsiz üye olabilir, zaten üyemizseniz buraya tıklayarak hemen giriş yapabilirsiniz.

Yorumlar

Film Hakkında ... Yorum yapılmış. Bu yorumlara ... cevap verilmiş.

avatar
0

Gerçek adı Victor olan ancak benimsediği cinsel kimlik sebebiyle Lara adını kullanmayı tercih eden, ergenlik çağında bir gencin, cinsiyet değiştirme ameliyatı olabilmek için geçirdiği süreçte yaşadığı zorlukların yanı sıra balerin olmak için verdiği savaşa da tanıklık ederiz. Yaşıtı olan genç kadınların,günlük hayatlarında kolaylıkla gerçekleştirdikleri eylemler bile Lara için başlı başlına mücadele sebebidir.

avatar
1

Kör cahilin biri çıkıp, "İbn* filmi," dememiş hayret ettim.
Sanırım film henüz keşfedilmediği için... Malum, bu tarz filmlerde mutlaka böyle yorum görüyoruz. Neyse, film açıklama bölümünde yazıldığı gibi trans bir bireyin geçiş sürecini anlatıyor. Yargılamadan, ayıplamadan, eleştirmeden sakince sonuna kadar izlenmeli ve sonra, "İnsan bile bile neden bu kadar zorlu bir yolu seçer," diye kendi kendine sormalı. Demek ortada ciddi bir sorun var. Film gayet açıklayıcı ve aydınlatıcıydı. Mümkünse her önüne gelen izlemesin. :)

RASTGELE FiLM İZLE Kendimi Şanslı Hissediyorum