IMDb:
5,0

Galaxy of Terror izle (1981)

Uzayda Terör izle

Yorum mu yapmak istemiştiniz ?
  • Sadece üyelerimiz yorum yapabilmektedir.
  • Henüz üye olmadıysanız buraya tıklayarak ücretsiz üye olabilir, zaten üyemizseniz buraya tıklayarak hemen giriş yapabilirsiniz.

Yorumlar

Film Hakkında ... Yorum yapılmış. Bu yorumlara ... cevap verilmiş.

avatar
0

80'lerin erotizm ağırlıklı ortalama altı bilim kurgu ve korku temalı filmlerinden biri. Artık izlenir mi emin olamadım. Bütçe düşük ve filmde eski olunca o fütüristik havayı pek iyi verebildiği söylenemez. Diğer taraftan oldukça da absürt sahneleri olan bir film. Yani Alien'daki gibi sürükleyici senaryo ve başarılı oyunculuklar beklemeyin.

avatar
0

Dönemin çok bilinmeyen bir bilim kurgu-korku filmi. Yılına göre filmin efektleri ve ölüm sahneleri oldukça iyiydi. Konu çok sürükleyici olmasa da bir şekilde izlettiriyor kendini. beklemediğim şekilde açık ve kanlı sahne vardı.

avatar
0

note to self 2, watch this movie when you get high.

avatar
4

90'larda star (magicbox) bir pazar öğleden sonra vermişti.o malum "kurtçuk" sahnesini ailecek izlemiştik sansür falan yoktu tabi.rahmetli metin demirhan bir beta kasetini vermişti evde beta'dan vhs'ye aktarmaya çalışmıştım ama kaset çok bozuktu.hatta almanya'da dvd baskısı olduğundan getirteceğinden falan bahsetmişti.hey gidi yıllar.

avatar
0

@efendi ebalis, vay arkadaş neler çekmişiz o yıllarda:)