IMDb:
6,8

Cruel Intentions izle (1999)

Seks Oyunları izle

Seks Oyunları Yılı Imdb Puanı Site Puanı
Cruel Intentions
Seks Oyunları
1999 6,8 5,6
Cruel Intentions 2
Seks Oyunları 2
2000 4,4 5,1
Cruel Intentions 3
Seks Oyunları 3
2004 4,6 4,2
Yorum mu yapmak istemiştiniz ?
  • Sadece üyelerimiz yorum yapabilmektedir.
  • Henüz üye olmadıysanız buraya tıklayarak ücretsiz üye olabilir, zaten üyemizseniz buraya tıklayarak hemen giriş yapabilirsiniz.

Yorumlar

Film Hakkında ... Yorum yapılmış. Bu yorumlara ... cevap verilmiş.

avatar
1

sakın izlemeyin. 1/4

avatar
0

Aşırı sıkıldım.

avatar
0

gençlik filmi can sıkıntısına gider kafa yormaz

avatar
1

Sarah ablamız hatrına izlediğim bir fimdir.Ancak tavsiye etmem.Vasattı.

avatar
0

Izlemeyenler sansli

avatar
1

Admin cruel intentions serisinin 1080p ilk filmini indirdim ama ses sorunu var. ses hiç çıkmıyor. Yeniden yükleyebililr misin?Adminin Cevabı: sanki düzgün gibi

avatar
1

@lizard, bu arada altyazılı izliyorum filmleri. Online olarak evet sıkıntı yok ses var ama arşivim için iki defa indirmeme rağmen indirdikten sonra gelen kaynakta ses yok.Adminin Cevabı: vlc player ile denediniz mi? ben buradan izlerken ses varsa inince de ses olması gerekiyor ama

avatar
1

Şimdi bir daha kontrol ettim. Normalde filmler ve Tv uygulamasından izliyorum. onda yine hiç ses yok. İlk defa böyle bir şey oldu. Vlc playera da baktım ses var onda ama bu defa da arızalı bir şekilde duraklaya duraklaya çıkıyor. Sanırım genel anlamda 1080p olanında bir ses sorunu var. Dediğim gibi ilk kez bu filmde böyle bir sorun çıktı. Düzeltirseniz sevinirim.Adminin Cevabı: bende hiç bir problem yok farklı bir cihazda test etmeyi deneyin. eğer bende bir problem yoksa sizde problem varsa bu sorunun sizde olma olasılığını çok yüksek demektir.. Yenilemem bir şeyi ifade etmez çünkü yine aynı dosyayı yükleyeceğim.

avatar
1

@lizard, Ok. En kötü online olarak izlerim sadece. Sıkıntı yok onda. Bir de admin genel olarak sizden bir ricam var. Mümkün olduğu kadar özellikle imdb si 8 üstü olan filmleri 1080p veya 4k olarak yüklemeye öncelik verirseniz sevinirim. Birçoğu 720p olarak kalmış. Böyle filmleri en azından 1080p izlemek çok daha güzel olur. Kolay gelsin. İyi çalışmalar.

RASTGELE FiLM İZLE Kendimi Şanslı Hissediyorum