IMDb:
7,1

Booksmart izle (2019)

izle

Yorum mu yapmak istemiştiniz ?
  • Sadece üyelerimiz yorum yapabilmektedir.
  • Henüz üye olmadıysanız buraya tıklayarak ücretsiz üye olabilir, zaten üyemizseniz buraya tıklayarak hemen giriş yapabilirsiniz.

Yorumlar

Film Hakkında ... Yorum yapılmış. Bu yorumlara ... cevap verilmiş.

avatar
0

@CsTk Selam Admin, bak sana mesaj atıyorum, siteniz çok yakışıklı v çok hoş,bu yüzden çok fazla keyifli zaman geçiriyorum,sende yoğunsun biliyorum ama sana 2 lütufum var 1.Trend/Üye kısmı gerçekten doğru v güncel mi?, 2.bir çok film gezdiğim için sitede 10 linkten 5i kırık, başka bir sitede baktım açılıyor, bunlar düzelecek mi? sevgiler,saygılar

avatar
1

@Leftbehind, 1-) trend ve üye panelindeki veriler gerçek zamanlı ve doğru.2) neredeyse tüm filmlerde (bende yedeği olmayan filmler hariç onlarda uyarı var zaten) uptobox alternatifleri mevcut ve çoğu sağlam bundan izleyemiyor olabilirsiniz sorumlusu maalesef tib'in engellemesi, çözüm için duyurumuz player altında mevcut. bunun dışında hala bozuk olan film denk gelirse yorum olarak düzeltilmesini isteyebilirsiniz. elimden geldiğince ek alternatif sağlıyorum. Neden uptobox diyorum derseniz 2017'den bu yana en sağlam yer orası şimdilik. Uptobox panelimde bu şekilde gözüyor: https://ibb.co/gZDRJbS bu demek oluyor ki 10 filmden 5i bozuk olması imkansız gibi. 100 de 1 çıkabilir.

avatar
0

@Leftbehind, bu film özelinde ise 2 alternatif mevcut 2 side açılıyor bende.

avatar
1

@CsTk,Dns ayarlarınızı değiştirin diyor, sorun bende o zaman. Beklediğim cevaplardı,bilgilendirme için teşekkür ederim..Lütfen arayı açma :)

avatar
1

Enerjisi yüksek ve eğlenceli bir filmdi. Sempatik karakterleriyle, renkli kadrosuyla, abartı komediye kaçmayan sade senaryosuyla oldukça keyifliydi. Çok büyük kahkahalar attırmıyor belki ama 100 dakika boyunca yüzünüzden gülümseme eksik olmuyor. Gününüze renk katmak isterseniz hemen seyredebilirsiniz. İyi seyirler.

avatar
1

Önemli olan okul yada herhangi bir şey değildir. Hayatı bir kere yaşıyorsun sonucuna katlanabileceğin her b*ku yapmalısın )

avatar
3

Eğlencenin hizlandirilmis hali bu filmde:)okul hayatinin sonunda aydinlanma yasayan iki garip arkadasin komik halleri,aykiri sahneler fazla oldugu icin yas sinirlamasi olmali.

RASTGELE FiLM İZLE Kendimi Şanslı Hissediyorum