IMDb:
6,4

Bad Samaritan izle (2018)

Kötülük Evi izle

Yorum mu yapmak istemiştiniz ?
  • Sadece üyelerimiz yorum yapabilmektedir.
  • Henüz üye olmadıysanız buraya tıklayarak ücretsiz üye olabilir, zaten üyemizseniz buraya tıklayarak hemen giriş yapabilirsiniz.

Yorumlar

Film Hakkında ... Yorum yapılmış. Bu yorumlara ... cevap verilmiş.

avatar
0

Fena değel.

avatar
0

David bebeğim için başta geldim ama iyi ki gelmişim harika idi ya hele o kadın İŞTE BİRİSİ BÖYLE KURTARILIR diye bağırınca 😂😂😂oldum bide sondaki polisin gidip gördüğü hal de baya başarılı idi

avatar
0

Başroller kötü bir filmi taşımış çerezlik seviyesine yükseltmişler. Daha iyi yapılabilirdi.
Robert Sheehan reyizim çok samimi ya. İzletiyor filmlerini seyirciye.

avatar
-1

Nefesini Tut (2016)'nın laciverti ama bir noktada ayrılıyor zaten film.
Mantıkta yeterince çarpıklığa v bolca gecikmeye sahip bir gerilim filmi. Bu filmde 'korku' aramak Ankara'da deniz aramak gibi bir şey.

Ortalamanın üstünde bir gerilim potansiyeli varken düşük bütçe, zorlama senaryo,yeteneksiz aktörler v kötü bir yönetmenle berbat olmuş.
Yere düşünce kırılıp, dağılan boy aynası gibi bir sonu var v film başında vaat ettiği hiçbir duyguya dokunamıyor. Çok boş vaktiniz varsa izleyin.

avatar
1

Çok çarpıcı bir senaryosu yok ama akıcı bir yapım, sıkmadan ilerliyor. David Tennant böyle uç karakterlere çok yakışıyor. İzlemeye değer.

Ayrıca film açılmıyor eklentisi süper çalışıyor, alternatifin eklenmesi birkaç dakika bile sürmüyor. Emeğine sağlık patron.Adminin Cevabı: iyi seyirler.

avatar
2

İzlerken gerim gerim gerileceğiniz bir film,sonuna kadar bu gerilim hiçbir şekilde peşinizi bırakmıyor, kesinlikle tavsiye ederim, zamanın su gibi akmasını istiyorsanız şayet, iyi seyirler

avatar
3

Üf ne gerilim yüklüydü ama... İlk dakika başlayan heyecan-aksiyon son dakikaya kadar sürdü. İyi iş çıkarmışlar, tebrik etmek gerek. Minik minik abartılar olsa da tuzu-biberi olmuş, o kadarı da görmezden gelinsin artık. Ben filmi beğendim. Bu arada filmdeki hırsızlık yöntemi pes dedirtti... Fakir olduğuma şükür ettim.

avatar
1

baya güzel bir gerilim filmi izleyin

avatar
-3

Çok güzel bir film olabilirmiş aslında oyunculukların kötü olmasından dolayı vasat bir filme dönüşmüş, yazık olmuş. İzlenir mi evet pişman olmazsınız.

avatar
3

iyinin iyisi ve oyunculuklar çok iyi özellikle kötü adamımız

avatar
3

iyi filmdi bence

RASTGELE FiLM İZLE Kendimi Şanslı Hissediyorum