Baahubali Yılı Imdb Puanı Site Puanı
Baahubali: The Beginning
Baahubali: Başlangıç
2015 8,0 6,8
Baahubali 2: The Conclusion
2017 8,2 7,6
Yorum mu yapmak istemiştiniz ?
  • Sadece üyelerimiz yorum yapabilmektedir.
  • Henüz üye olmadıysanız buraya tıklayarak ücretsiz üye olabilir, zaten üyemizseniz buraya tıklayarak hemen giriş yapabilirsiniz.

Yorumlar

Film Hakkında ... Yorum yapılmış. Bu yorumlara ... cevap verilmiş.

avatar
1

Filmin 2. si çok nadir filmin devamı niteliğinde olup bu kadar uyumlu olur. 1. filmin altına yazdığım aynen geçerli, bolywood tarzını kültürünü sevmeyen izlemesin. Absürtlük, aşırılık, dans hepsi var. Cüneyt Arkın yanında sönük kalır, tam bir fantastik hint filmi. İlkini izlememişseniz izlemeyin bir şey anlamazsınız.

avatar
1

Vay be :))) Bir Hint filmi izleyeceğim hiç aklıma gelmezdi. Önce 1. yi izledim. Hikayede oturmayan yerler vardı. Dedim hadi 2. yi de izliyeyim . Filmin ortalarına kadar geldim. Hala hikaye oturmuyor.. Filmin sonu yaklaştı her şey cup diye oturdu.
Öncekinin yorumlarında okumuştum Lord Of The Rings ile yarıştırmışlar bu filmi :) Önce gülüp geçmiştim. O kadar absürt döğüş sahneleri falan var demiştim. Ama objektif olmak gerekirse LOTR de ki Elf Legolas dağda tepede fillerin sırtlarında keçi gibi sekip herkesi öldürüyorsa bu filmdekileri de normal kabul etmek lazım. Konsu fena değil. Oyunculuk da fena değil :) Döğüş sahneleri hakkaten enteresan. 300 Spartalının döğüş sahnelerini beğendiyseniz buna hayran kalırsınız diyim..
Bu arada tekrar yazıcam.
Sevgili büyüğümüz Cüneyt Arkın abi; Yıllarca güldük eğlendik filmlerinle. Bizi affet nolur. Çok özür dileriz senden ;)

not: filmin ilkini izlemeden kesinlikle bulaşmayın. Hiçbir şey yerli yerine oturmaz. Noluyor yahu dersiniz..

Bu arada Marvel evreni gibi hikaye yapmışlar. Hakkaten bravo dedim..Şans verilebilecek bir Bollywood ;) İyi seyirler dostlar. 8/10

avatar
1

film için iki farklı yorum yapılabilir. iyi ve kötü,
akla hayale gelmeyecek absürt sahneler var. "ulan bu ne?" diyorsun ama tarkan ve kara murat izleyen bir nesil olarak film gerçekten 8/10 puanı hakediyor.
Konu az çok tarkan ve kara murat filmlerinin konularını anlatıyor.

avatar
1

Admin adamın dibisin, filmi istedim 5 gün sonra yüklemişsin. Gel de şimdi başka siteden film izle. Film gelecek olursak, klasik Hint filmlerinde olduğu gibi fantastik ağır basıyor ve danslar olmazsa olmaz. İlk filmi iyi bağlamışlar. Filmdeki kötü karakterler büyük ihtimalle sinema tarihini en kötüleri olabilir, adamlar kötülükte çığır açmışlar. Filmin savaş sahneleri abartılı da olsa güzeldi. İzlerken sıkılmazsınız.

RASTGELE FiLM İZLE Kendimi Şanslı Hissediyorum