IMDb:
6,2

Lost Girls izle (2020)

izle

Yönetmen: Liz Garbus
Senaryo: Robert Kolker Michael Werwie
Ülke: ABD
Tür: Dram, Gizem, Gerilim
Vizyon Tarihi: 13 Mart 2020
Süre: 95 dakika
Nam-ı Diğer: Lost Girls: An Unsolved American Mystery
İstatistik: 3.455 21 24 3

Lost Girls Konusu

24 yaşındaki Shannan Gilbert bir gece esrarengiz bir biçimde etraftan kaybolunca, annesi Mari (Oscar adayı Amy Ryan) için kızıyla, kendisiyle ve polisin taraflı tutumuyla ilgili kabullenmesi güç gerçeklerle yüzleştiği karanlık bir dönem başlar. Kızını ne pahasına olursa olsun bulmaya kararlı olan Mari Gilbert, Shannan’ın bilinen son adımlarının izini sürer ve kendi başına yürüttüğü araştırma onu, Long Island'ın dışındaki ücra bir kasabanın yakınında dışarıya kapalı bir yaşam süren bir topluluğa götürür. Öğrendiği gerçekler, kolluk kuvvetlerinin ve medyanın sayısı ondan fazla çözülmemiş seks işçisi cinayetini ortaya çıkarmasını sağlar. Mari, dünyanın yitip giden bu gencecik insanları unutmasına izin vermeyecektir.

Robert Kolker’ın gerçek olayları anlattığı aynı adlı çok satan kitabından esinlenen ve yapımcılığını Archer Gray’den Anne Carey'nin (Can You Ever Forgive Me?; 20th Century Women) üstlendiği LOST GIRLS'ün yönetmeni, iki Oscar adaylığı bulunan Liz Garbus (The Fourth Estate; What Happened, Miss Simone?). Filmin oyuncu kadrosunda Thomasin McKenzie, Gabriel Byrne ve Lola Kirke yer alıyor.

RASTGELE FiLM İZLE Kendimi Şanslı Hissediyorum
E-Posta Bilgilendirme
E-posta adresinizi girerek son yüklenen filmleri güncel olarak takip edebilirsiniz. (Aktivasyon Onayı Gereklidir.) Veya Telegramdan bildirim almak için buraya tıkla.