IMDb:
7,1

Phone Booth izle (2002)

Telefon Kulübesi izle

Yorum mu yapmak istemiştiniz ?
  • Sadece üyelerimiz yorum yapabilmektedir.
  • Henüz üye olmadıysanız buraya tıklayarak ücretsiz üye olabilir, zaten üyemizseniz buraya tıklayarak hemen giriş yapabilirsiniz.

Yorumlar

Film Hakkında ... Yorum yapılmış. Bu yorumlara ... cevap verilmiş.

avatar
0

çok harika film

avatar
1

Telefon Kulubesi 23 numara, 8 mm ve Yakın tehdit gibi başarılı filmlerin yönetmeni olan Joel Schumacher in yönetmenliğini yaptığı gerilim gizem türünde Kült olmayı hak etmiş bir filmdir. Muhtemelen Kült sözümü abartılı bulanlar olacaktır fakat Eski bir yapım olması Senaryosuyla alışılmışın dışında bir yapım olması filmi cazip kılıyor. Ayrıca Film tek mekan filmlerine iyi bir örnek. Sadece bir telefon kulubesinde geçen bir film. Filmdeki her replik merak uyandırıcı ve ilgi çekici. Sahneler zekice tasarlanmış. Eğer insanlardan sakladığınız bir sırrınız varsa O klubeye gireceksiniz. O katil sizi bulacak ve sizinle oyun oynayacak. Filmin giriş sahnesi konuya giriş olmasa da güzeldi. Telefonun insan hayatındaki yeri ve artık ne kadar çok yaygınlaştığı üzerine güzel bir sahneydi. Telefon Kulübeleri ise artık eskisi gibi kullanışlı değildir. Modern toplum diye nitelendirdiğimiz Tüketmeye alışmış toplumun bir sorunu. Şöyle bir benzetme yapabiliriz. Tam olarak uygun olmasa da uygun sayılabilir. Her insanın kendi özel aracını kullanması ve toplu taşıma araçlarını kullanmaması. Bu yaygınlaştıkça işler daha da sarpa sarıyor farkında olmasak da. Oyuncularından bahsedecek olursak tek mekan filmi olsa da tanıdık oyuncular var. Colin Farrel Oyunculuğunu çok severim bu filmde iyi bir performans sergilemiş. Üzerine düşen büyük bir yük var ve taşımayı bilmiş. Tavsiye ederim.

avatar
4

Telefon Kulübesi tuhaf ve olasılık dışı filmi tek bir yerde, bir telefon kulübesinde çekme tekniğini kullanıyor ve bu da izleyiciyi diyaloğa odaklanmaya zorluyor. Garip bir şekilde film, senaryosu ve diyalogları nedeniyle yoğun ve fazlasıyla gerilimli olarak karşımıza çıkıyor. İzlemeye değer.

avatar
3

Tek Mekanda Geçen bayılan Biri olarak Bu Filmi Çok Sevdim

Bu Filmi ilk izlediğimde, Evimden Her Çıktığımda Karşı Binaların Birinde Hergün Beni gözetleyen Biri Olduğunu Düşünürdüm. Bazen hala Aklıma geliyor :)

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.

avatar
7

Gerilim kategorisinin hakkını veren bir film olmuş. Adam filmin başında nasıl bir tipti. Filmin sonunda neye dönüştü. Çok iyi bir senaryo ve çok iyi bir oyunculuk. Aslında şöyle baksanız bir iki olay dışında pek bir şey olmuyor ama izlerken insanı tedirgin eden bir gerilimi vardı. İnsanı şöyle bir durup düşündüren yanı da vardı. Filmin süresi de çok idealdi. Kısa bir boşlukta hemen bitirilir. Sonu da çok güzeldi. Gerilim ve gizem filmleri sevenlerin kaçırmaması gereken bir film.

avatar
0

idare eder sıkılmadan izledim.

avatar
1

güzel bir film. 3/4

avatar
3

Yav böyle kısa ve heyecanı hiç bitmeyen, zamanın nasıl geçtiği anlaşılmayan filmlere hastayım. Süper bir filmdir. Yıllar evvel izlemiştim. Hala aklımdadır her saniyesi. İlk izlediğimde filmdeki görünmez kahramanımızın artık filmin sonuna dopru peygamberliğini ilan edeceğini sanmıştım.

avatar
0

çok müthiş bir film bir insan böyle cezalandırılır ne onuru kaldı nede yüzü döküldü hepsi eşi affetmesi ise hayret bu adamın pisliğini ortaya döken herif kimdi acaba çözemedim iyi tanıyor işinde kazık attığı kişilerden olsa gerek.. helal olsun emeğinize sağlık film izlenir 10/10

avatar
1

Senaryosu gayet güzel olan iyi bir film.İzlemenizi tavsiye ederim

avatar
2

sonuna kadar sıkılmadan izleyebileceğiniz bir film.e daha ne olsun.

avatar
-1

Ortalama bir film. Vakit varsa BELKİ izlenebilir...
6/10

avatar
1

güzel filmdi tavsiye edilir.teşekkürler webteizle ekibi

avatar
0

Player gözükmüyor bende veya koyulmamıştır ilgilenir deniz sevinirim. İlginiz için şimdiden teşekkürler. Transformers 4 u bekliyoruz.

avatar
2

bu film gerçekten çok kaliteli bir film, bu kadar küçük bi alanda aksiyon kurgu ve heyacan üçlüsünü aynı tatda tutabilmek gerçekten çok zor bir iş 10/8 i hak ediyor bana kalırsa.

avatar
1

Daha önceden izlediğim ve çok beğendiğim bir filmdir. Tavsiye ederim.

avatar
0

Üstteki 2 seçenek çalışmıyor.Ama süper site bitek bu filmde kötü.

avatar
1

Ben de istemiştim.Sağolun.

avatar
2

Bu filmi sizden ben istemiştim.Koyduğunuz için teşekkür ederim.

RASTGELE FiLM İZLE Kendimi Şanslı Hissediyorum