IMDb:
6,7

Over the Hedge izle (2006)

Orman Çetesi izle

Yorum mu yapmak istemiştiniz ?
  • Sadece üyelerimiz yorum yapabilmektedir.
  • Henüz üye olmadıysanız buraya tıklayarak ücretsiz üye olabilir, zaten üyemizseniz buraya tıklayarak hemen giriş yapabilirsiniz.

Yorumlar

Film Hakkında ... Yorum yapılmış. Bu yorumlara ... cevap verilmiş.

avatar
0

Film, mizah ve macerayı harmanlayarak, izleyicilere hem eğlenceli hem de düşündürücü anlar sunuyor. Dostluk, dayanışma ve çevre bilinci gibi temaları işlerken, aynı zamanda karakterlerin birbirleriyle olan ilişkilerini ve gelişimlerini de gözler önüne seriyor. Genel olarak, "Over the Hedge" izleyenlere sıcak, eğlenceli ve düşündürücü bir deneyim sunuyor.

avatar
0

güzel ama kısa geldi biraz. 20-30 dakka daha eklenebilirmiş.

avatar
2

Bunu baya eskiden izlemiştim çok hoşuma gitmişti ayrıca defalarca izleyecek olsam bile yüzümde tıpkı o günlerdeki gibi bir gülümseme oluyor..

avatar
1

güzel bir film. 3/4

avatar
5

Na zaman cips paketi açılsa Sincap aklıma gelir: "Bu ne böyle beee!!!"

avatar
0

Film fena değildi 7/10

avatar
3

Ailece keyif alarak izledik, film zevkimize göre böyle kaliteli efekt dokusuyla yapılmış olacağını ve akıcı bir kurgusu olacağını tahmin etmemiştik ^^’ Yaban hayatına insanların müdahalesi nedeniyle, yaşam mücadelesi vermek zorunda kalan hayvanların düşündürücü-neşeli-hareketli-esprili şekilde anlatılan konusu çok iyiydi (8/10) Dublajını da beğendik, özellikle de kaplumbağa-rakun-hayvan avcısının seslendirmeleri çok güzeldi bize göre.

RASTGELE FiLM İZLE Kendimi Şanslı Hissediyorum