IMDb:
6,1

Mortal Engines izle (2018)

Ölümcül Makineler izle

Yorum mu yapmak istemiştiniz ?
  • Sadece üyelerimiz yorum yapabilmektedir.
  • Henüz üye olmadıysanız buraya tıklayarak ücretsiz üye olabilir, zaten üyemizseniz buraya tıklayarak hemen giriş yapabilirsiniz.

Yorumlar

Film Hakkında ... Yorum yapılmış. Bu yorumlara ... cevap verilmiş.

avatar
0

Tamamen CGI çöplüğünden ibaret klişe ve sıkıcı bir film. Uzun zamandır izleyip bitirmeye çalışıyorum ama ne zaman açsam 5-10 dakika izleyip kapatıyorum. Yapımcıları arasında Peter Jackson'u görüp beklentiye girmiştim ama tam bir hayal kırıklığı oldu. 6 puan bile aldığına şükretmesi lazım. Sadece görselliği iyi ama içeriği bomboş.

avatar
1

Beklentim yüksekti ama o kadar değildi film harikaydı. Her anı aksiyon ve çok sürükleyiciy'di. Görsel efektler aşırı derecede çok iyi olmuştu. Çok güzel bir fantastik film olmuş tavsiye ederim.

avatar
3

Post-apokaliptik bir Dünya'yı iliklerinize kadar hissettiğiniz, oyunculuğu ve günümüze yaptığı güzel dokunuşlarla... şaka şaka b*k gibi film.
Otobüsle uzun yolculuk yaparken izlenir anca. Mis konunun, Mis gibi bütçenin içine etmişler. Hani düşünün filmin adını aldığı makinaların filmde toplam süresi 10 dk değil.Şehirlerin 'İsviçre çakısı' gibi olduğu, 'yürüyen şato' ile başlayıp 'Terminatör' gibi devam eden 'Star wars' şeklinde biten... ya abi her filmden karıştırıp çorba yapmışlar. Yeni nesil hala bunları çekici buluyor mu gerçekten? Filmin ne kıçı belli, ne başı belli, ne hangi karakterin nereden geldiği belli, ne kimin ne olduğu belli. Bildiğin rastgele tuşlara basıp bölüm geçmeye çalışır gibi film çekmişler..Vizyonda da çok kötü patladığını unutmayalım bu filmin :)

avatar
0

@Leftbehind, =]

avatar
1

@Leftbehind, Bu filmi çıktığından bu yana en az 4 kere izlemeye çalıştım. Ama o kızın senin tabirinle ";yürüyen şato"; ya girdiği andan sonrasına kadar izleyip bıraktığımı hatırlıyorum. Gerisi yok. Bir türlü bitiremedim bu filmi. Ne güzelde teşhisler koyup doğru dokundurmalar yapmışsın tebrikler. Bu saatten sonrada artık şatonun içini merakta etmiyorum izlemem izlettirmemde :D

avatar
1

@Leftbehind, tek söyleyeceğim al benden de o kadar. :))

avatar
0

Güzel film. Birkaç klişe sahne ve replik olmasa daha güzel olabilirmiş.

avatar
1

Tek kelime ile mükemmel

avatar
3

ortada peter jakson olduğu için herkes eleştirmen kesilmiş. o kadar kötü yorum ve puanlamayı hak etmediğin düşünüyorum. ölüsü +7 edecek doyurucu bir film. Shrike karakterini sevdim, nedense oyunculuğu diğer birçoğundan iyi geldi. canlandıran iyi bir aktörmüş zaten.

avatar
3

Sıkılmadan izlenebilecek bir film olmuş.
Teşekkürler Admin.

avatar
2

Görsel Efektler Harika Senaryo Akıcı Enfes Bir Film...

avatar
6

Filmi izlerken ve film bittikten sonra şunu düşündüm: Neden bu kadar etkiledi beni, sonra cevap bir anda geldi aklıma. Ömrü uzun ve sağlıklı olsun, Hayao Miyazaki^nin *Rüzgarlı Vadi (1984)* animesine çok benziyordu, mutlaka hem bu filmi hem de o animeyi izleyin ,) 10/10

avatar
3

@Nefrayto, değil mi yaa, benim de aklıma aynı o geldi izlerken

avatar
6

2018'in en çok beklenen filmlerinden... 'Roman'dan uyarlama ve içinde 'Sümer Metinleri'nden tut birçok mitoloji barındırıyor... 'Hugo Weawing'in karakteri baskın olduğundan dolayı kötü karakter olmasına rağmen film boyunca gözlerim onu takip etti(Belkide filmdeki tek ünlü oyuncu olmasından kaynaklı)... 'Peter Jackson' yapımcı olarak elinden geleni yapmış... Günümüze kıyasla('Thanos')zorla göç, zorla nüfus arttırımı, zorla büyüme oldukça enteresandı... =] Kölelik, 'Trinity' havaları ve 'Twinkie' takıntısını anlamış değilim... Şehirlerin gemi gibi yönetilmesi, 'The great predator cities of the west' büyük şehirler ironisi ve 'Minions' ayrıntıları güzeldi... =] Yürüyen iki büyük şehrin savaşmasını izlemek isterdim ne yazık ki filmde böyle bi sahne yok... =[ Kitabı okuyan biri 'Anti-Tracktionist' ne yapar..? derdi nedir..? neye karşıdır..? gibi soruları cevaplarsa sevinirim... Hikaye, kurgu, oyunculuk basit ve yeterli olmasada başarılı bir 'CGI' harikası...

avatar
-5

vasatın altında diyebilirim
filmin yarısına kadar geçen bölümde sonunda tatmin edeceğini sanıyorsunuz ama final çok yetersiz ve basit olmuş

avatar
3

Muhtesem güzel bir filmdi, admin kardes tesekkürler.

avatar
4

Kıyamet sonra Bilim-Kurguyu çok severim ama film biraz fazla fantastik geldi. Yinede bu kadar düşük bir puanı hakketmiyor. Filmin görselleri, oyunculuklar çok iyiydi. Film bir çok film ve diziden ilham alınarak yapılmış, özellikle Mad Max çok benziyor. Tereddüt edilmeden izlenilecek bir yapım.

avatar
6

tamam girmezler.

avatar
-4

açılmıyor arkadaşlar girmeyin çöp bir site

avatar
2

İzledim ve keyif aldım.

avatar
2

İmdb nin düşük olma sebebi tamamiyle yönetmen kaynaklı, başrol ile özdeşleşme yaşamamız gerekirken anti karakteri canlandıran Hugo Weaving o kadar karizmaydı ki, gittim onun tarıfını tutar oldum, doğal olarak filmin seviyesi düştü, yönetmen bir çuval inciyi eline yüzüne bulaştırmış, çok iyi bir klasik olabilecekken, sıradan çerezlik bir film olmuş, kötü demiyorum çünkü bu bütçeye ulaştıktan ve senaryo yazarları Peter Jackson ve ekibi olduktan sonra filmin kötü olması imkansız, işte "iyi" dediğimiz türden bir film, yani izle, eğlen ve geç türünde, böyle koleksiyonda saklanacak türden değil. Hugo Weaving filmi neredeyse tek başına taşımış. Çekimler genel olarak iyi olsa da Andrew Lesnie gibi bir efsanenin eksikliği pekala hissediliyor. Film üzerine çok tartışma götürecek türden çünkü mükemmel olması gerekirken iyi olmuş bir yapım. Lakin ne olursa olsun izlenmesi gereken filmler arasında, gelişen animasyon teknolojisini görmek için bile izlenebilir, efektleri gerçekten çok iyi çünkü.

avatar
0

@Melkor, "senaryo yazarları Peter Jackson ve ekibi olduktan sonra filmin kötü olması imkansız," Bu kısmı geri çevirebilir miyiz admin, senaryo da çöp çünkü filmde.

avatar
2

Ne denir ki? Mükemmeldi. Her anı aksiyon ve sürükleyici dolu harika bir filmdi. Görsel şölene laf bile söylenemez. Biraz alakasız olacak ama filmi seyrederken nedense Mad Max: Fury Road filmini anımsadım. Tekrar tekrar izlenecek ve her izlenme sonrasında aynı heyecanı verecek olan harika bir baş yapıt. Bu yıl içinde izlediklerim arasında ilk 5'te yer alabilir. Bu filmi ilk gördüğüm zaman, izin günüm gelsin ve dingin kafayla izleyeyim diyordum. Doğrusu değdi. İzin günüme ilaç gibi geldi. :) İyi seyirler...

avatar
3

ben beğendim sorun yok keyifliydi :)

avatar
0

ooO bayadır bekliyodum bu film kaçmaz herkes izlesin ama galiba beklediğim kadar iyi değil imdb puana baksana

RASTGELE FiLM İZLE Kendimi Şanslı Hissediyorum