IMDb:
7,7

The Lego Movie izle (2014)

Lego Filmi izle

Lego Filmi Yılı Imdb Puanı Site Puanı
The Lego Movie
Lego Filmi
2014 7,7 8,2
The Lego Movie 2: The Second Part
Lego Filmi 2
2019 6,6 7,3
Yorum mu yapmak istemiştiniz ?
  • Sadece üyelerimiz yorum yapabilmektedir.
  • Henüz üye olmadıysanız buraya tıklayarak ücretsiz üye olabilir, zaten üyemizseniz buraya tıklayarak hemen giriş yapabilirsiniz.

Yorumlar

Film Hakkında ... Yorum yapılmış. Bu yorumlara ... cevap verilmiş.

avatar
0

Gerçekten güzel bir animasyondu kesinlikle izleyin

avatar
0

oldukça hareketli bir anımasyon filmiydi çocuklar takip etmekte zorlanabilir ama hoş vakit geçirirler

avatar
1

birden fazla kez izlenebilecek ve hiçbirinde de sıkmayacak çok güzel bir film. 4/4

avatar
4

Film benim umduğumdan çok farklı çıktı. Büyüklerin ve özellikle de küçüklerin çok eğlenebilecekleri bir film olmuş. Bu filmi animasyon, komedi ve özellikle de Lego sevenlerin çok kolaylıkla beğenecekleri bir film çıkmış ortaya. Yer yer gülmekten yerlere yatıran esprileri de var tabii. Ben şahsen çok eğlendim filmde. Oldukça özgün, eğlenceli, yaratıcı ve oldukça aksiyonlu bir film çıkmış ortaya.
Teşekkürler Admin.

avatar
4

Animasyonlarmı çok başarılı yoksa animasyon zaafı olan birisi olarak benmi her izlediğim animasyonu beğeniyorum anlamadım ama sistemi eleştiren çok başarılı ve eğlenceli bir animasyon olmuş. İzlerken o kadar eğlendim ki anlatamam. Artı olarak bildiğimiz karakterlerin (Batman, Wonder Woman vs.) legolarının olması filmi daha bir izlenir kılmış. Her şey o kadar güzel ki bittikten sonra böyle kendime bir sürü kutu lego alıp kendi şehrimi kurasım geldi. Gerçekten çok hoş bir filmdi. İzleyecek arkadaşlar sadece çizgi film olarak izlemesin.

RASTGELE FiLM İZLE Kendimi Şanslı Hissediyorum