IMDb:
6,1

Father of the Bride Part II izle (1995)

Gelinin Babası 2 izle

Gelinin Babası Yılı Imdb Puanı Site Puanı
Father of the Bride
Gelinin Babası
1991 6,5 7,4
Father of the Bride Part II
Gelinin Babası 2
1995 6,1 7,8
Yorum mu yapmak istemiştiniz ?
  • Sadece üyelerimiz yorum yapabilmektedir.
  • Henüz üye olmadıysanız buraya tıklayarak ücretsiz üye olabilir, zaten üyemizseniz buraya tıklayarak hemen giriş yapabilirsiniz.

Yorumlar

Film Hakkında ... Yorum yapılmış. Bu yorumlara ... cevap verilmiş.

avatar
1

İlki kadar eğlenceli bir film. Steve Martin ve martin Short yine harikalar yaratmışlar. Tavsiye ederim.

avatar
2

Ben bu filme bayıldım!
Gerçekten de en az ilki kadar keyifli ve iç ısıtan bir yapım. Başlangıcında çalan şarkıdan kapanıştakine kadar hem müzikleri ile hem olayları, diyalogları ile sarılıp uyumak isteyeceğim, eğlenceli ve de bir o kadar huzur dolu bir film. Doksanların bu tarz filmlerine, özellikle de Steve Martin filmlerinin bu duygusallığına, sıcaklığına ve keyfine bayılıyorum.
Huzur ve keyif arayanlar kaçırmasın..

Ayrıca sevgili admin, öncelikle hem bu film hem de arşivdeki diğer Steve Martin filmleri için çok çok teşekkürler. Kendisinin 1987 yapımı Roxanne adlı bir filmi de var ve o da en az diğer filmleri gibi iç ısıtan sıcacık bir film. Eğer bulabilirseniz, imkan olursa onu da arşivde görmek eminim güzel olacaktır.
Sadece küçük bir öneri :)

avatar
2

Bize göre hem izlerken hem de izledikten sonra uzunca bir müddet ruhunuzu mutlulukla ve huzurla dolduran ender filmlerden bir tanesi .,) Sıcak, duygusal, eğlenceli, hayatın içinden, mutluluk veren. Birincisiyle aynı kalitedeydi ne güzel, izlememizi sağladığınız için çok sağolun webteizle (10/10) Günümüzde de böyle pozitif hislerle dolu filmlerin çokca yapılması dileğiyle.

avatar
1

bu da çooook! güzeldi.

RASTGELE FiLM İZLE Kendimi Şanslı Hissediyorum