IMDb:
7,1

Anastasia izle (1997)

izle

Yorum mu yapmak istemiştiniz ?
  • Sadece üyelerimiz yorum yapabilmektedir.
  • Henüz üye olmadıysanız buraya tıklayarak ücretsiz üye olabilir, zaten üyemizseniz buraya tıklayarak hemen giriş yapabilirsiniz.

Yorumlar

Film Hakkında ... Yorum yapılmış. Bu yorumlara ... cevap verilmiş.

avatar
0

Konusu açısından çok güzel bir animasyon. Özellikle kızımın Anastasia gerçek midir, kimdir, Rasputin kimdir? gibi sorularla gelmesi, bu animasyonun onda merak uyandırması çok hoşuma gitti.

avatar
0

Güzel ve romantik bir çizgi film.

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.

avatar
0

Güzel bir konusu var, ama filmde çok fazla müzikal sahne vardı. Bu yüzden yer yer sıkıldım. Buna rağmen karlı ve trende geçen bölümler çok güzeldi.

avatar
3

Once Upon A December şarkısını çok severim, artık filmi izleyeyim dedim. Çok güzeldi gerçekten ama şarkı filmden daha güzel :)

avatar
4

2,5D efekt teknolojisinin sıkça kullanıldığı, görsel açıdan şahane bir animasyon olmuş. Tarihçilerin hep araştırdığı fakat kesin bilgilere ulaşılamayan, Çarlık Rusya’da en çok merak edilen kişi Rasputin ve Bolşevik devriminden sonra kendisine ne olduğu çok merak edilen kraliyet ailesinin son üyesi Anastasya ile ilgili farklı açıklama getirilmesi ilgi çekiciydi (9/10) Türkçe seslendirmesine bayıldığım bu filmi yüklediğiniz için çok sağolun sayın admin, emeklerinize sağlık.