IMDb:
4,0

Thugs of Hindostan izle (2018)

Hindistan Eşkıyaları izle

Yorum mu yapmak istemiştiniz ?
  • Sadece üyelerimiz yorum yapabilmektedir.
  • Henüz üye olmadıysanız buraya tıklayarak ücretsiz üye olabilir, zaten üyemizseniz buraya tıklayarak hemen giriş yapabilirsiniz.

Yorumlar

Film Hakkında ... Yorum yapılmış. Bu yorumlara ... cevap verilmiş.

avatar
2

Evet, belki sahneleri-olayları-karakterleri-olay akışı-diyalogları abartılı olabilir. Fakat şu gözle izlediğim için beğendim: 1700^lü ve 1800^lü yıllarda yeryüzünün büyük bir kısmına hükmettiği için *Üzerinde Güneş Batmayan İmparatorluk* unvanıyla anılan ingiliz imparatorluğunun sömürgeciliğinin ve acımasızlığının Hindistan boyutunu kısmende olsa ele alıyor oluşu. Ayrıca, bağımsızlığın önemini kendi ülkelerinin yeni kuşaklarına bu tarz anlatımla göstermeyi seçmiş olmalılar diye düşündüğüm için filmi garipsemedim (8/10) Konu açısından özdeş *Lagaan: Evvel Zaman İçinde Hindistan’da (2001)* filmini de önerebilirim.

avatar
2

Aamir Khan var diye içinde mesaj saklı bir yapım olduğunu düşünmeyin. Ailecek izlenebilecek eğlenceli, komik bir film olmuş. İzlerken Karayip Korsanlarının tadı geldi damağıma. :) (Kartalı maymuna benzetmedim değil.) Puanı kadar kötü bir yapım olduğunu düşünmüyorum hatta macera kategorisine göre baya iyi bir film.
Bu arada Aamir Khan'a uzun ve kıvırcık saç ne kadar yakışmış öyle. :p

avatar
0

Aamir Khan ın izlediğim en kötü filmiydi ya da Aamir Khan olunca büyük beklentiyle izledim bilemiyorum ama film kötüydü,yine de vaktiniz varsa izleyebilirsiniz.

avatar
2

Güzeldi. Özellikle dostluk, güven, birlik ve beraberlik gibi duyguları ön planda tutmasıyla oldukça etkileyici bir filmdi. İzleyeceklere tavsiyem, mantık arayışında olmasınlar. Bazı olay ile sahneler abartılarak duygular ve evrensel değerler daha belirgin hale getirilmiş. Bence bu filme eksi
olarak yansımamış aksine ortaya daha iyi bir film çıkmış. Karayip Korsanlarıyla da kıyaslamayın. Bu bir hata olur. Karayip Korsanları fantastik bir filmdir bu ise gerçek olaylardan esinlenerek yapılmış bir tarihi kurgu filmidir.

avatar
1

@Ugur3297, Ama yine de Karayip Korsanlarını anımsatıyor :)

avatar
3

Bu bayağı isminden de anlaşılacağı üzere Karayip Korsanların Hindistan versiyonu olmuş. Frangi Jack Sparrrow, Azad'da Karasakal olmuş. Yine de eğlenceli bir filmdi. Aldığı IMDb puanı kadarda kötü değil. Bir de bu Hint filmleri niye bu kadar uzun oluyor. İzlerken genelde hep uykum geliyor. Aamir Khan var diye çok büyük beklentiye girmeden izleseniz daha iyi olur.

avatar
2

Kötü bir film değil ama Aamir Khan'ın bugüne kadarki izlediğim en kötü filmi.

avatar
-3

yahu sevgili hintli kabile, siz ne çeşit embesillersiniz? ulan harcanan dökülen paraya, malzemeye yazık. film sektörü denen yere yıllardır cıvıklık pompalıyorlar.

avatar
1

Yine döktürmüş Hint filmlerini pek sevmem ama bu adam olunca mükemmel oluyor