IMDb:
7,1

The Time Traveler's Wife izle (2009)

Zaman Yolcusunun Karısı izle

Yorum mu yapmak istemiştiniz ?
  • Sadece üyelerimiz yorum yapabilmektedir.
  • Henüz üye olmadıysanız buraya tıklayarak ücretsiz üye olabilir, zaten üyemizseniz buraya tıklayarak hemen giriş yapabilirsiniz.

Yorumlar

Film Hakkında ... Yorum yapılmış. Bu yorumlara ... cevap verilmiş.

avatar
0

Güzel bir film, izlenesi.

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.

avatar
1

Çok etkileyici güzel aşk drama filmi..Konusunu gerçekten çok iyi işlemişler..Ayrıca final epey duygusaldı..

avatar
2

Bilmiyorum gözlerimi dolduran ilk film olabilir belki duygusal zamanlar geçiriyorumdur bilmiyorum. Seni senle aldatacak kadar kim sevebiliiirr...

avatar
3

Hep gördüğüm bir filmdi. İzlemesi bugüne nasipmiş. Zaman yolculuğu ile ilgili farklı bir fantastik konusu vardı. Konusu güzeldi ama sanki biraz etik değil gibiydi. Konusu zaman yolculuğu ama filmin türü bilim-kurguya girmez. Olay daha çok fantastik bir durumdu. Filmin kurgusu iyi oluşturulmuş. Filmi daha bitirmeden film sonu hakkında spoiler veriyor. Bu da izlerken insanı duygulandırıyor. Oyunculuklar gayet iyiydi. Ben filmi genel olarak beğendiğim. Bir şans verilebilir diyorum. İzleyeceklere iyi seyirler.

avatar
3

Normalde romantik filmleri çok tercih etmem ama bilim-kurgu ve romantizmi bir araya çok iyi getirmişler bir de birkaç yıldır böyle insani duyguları iyi yansıtan ve hissettiren filmler gerçekten yok denecek kadar azaldı bu yüzden beğendim hayatınızda 1 kere izlemeniz gerekir daha fazlası sizin zevkinize kalmış..

avatar
1

Çok güzeldi, tavsiye ederim

avatar
1

Filmi beğendim. Hem fantastik, hem romantik.. Bazi sahnelerin mantığa aykiri geldiğini düşünsemde genel olarak iyi film.

avatar
3

Eric Bana'yı çok karizmatik buluyorum ama çok az filmi var ve bulunduğu filmlerde rolleri küçük. Rachel McAdam's la başrolü paylaştığı filmi kaçırır mıyım? Kaçırmaaaammm... Filmi beğendim, değişik bir romantik film. Hatta bence karakterin zaman yolculuğu durumu romantizme gölge de düşürmüş.

avatar
2

zaman yolculuğu konulu filmleri sevenler keyifle izleyebilir.

avatar
2

Film gayet akıcı bir şekilde saçmalamadan ilerledi.. Aşka, sevgiye dair güzeldi gerçekten.

avatar
2

Zaman yolculuğuna farklı bir yorum, McAdams her zamanki gibi iyiydi..